Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Fernanda Martins & Dj Lukas: „Apokalypsa patří mezi naše Party No.1“

Pachatelé se vrací na místo činu! Lukas nás společně s Obim rozbil v brněnském pavilonu P před třemi lety a Fernanda v sólo setu v roce 2010. Tentokrát se tato partnerská hardtechno dvojice představí premiérově v České republice – kde jinde než na Apokalypse!
Přidat na Facebook
Ahoj, brzy dorazíte znovu do Brna na Apokalypsu. Jak vzpomínáte na to minulé hraní?
Lukas> Bylo to opravdové splnění snu! Na tuto příležitost jsem čekal několik let a jsem opravdu šťastný, že se to celé povedlo!
Fernanda> Bylo to skvělé! Na Apokalypsu 2010 mám jen dobré vzpomínky! Atmosféra, partypeople, hraní, … Vše bylo super!

Co vás přivedlo k hraní? Začínali jste jako obyčejní návštěvníci parties, nebo jste začali rovnou s djingem?
Lukas> Začínal jsem snad jako každý, člověk co se baví na večírcích. Prostě párty zvíře! Láska a zájem o hudbu mě přivedl až tam, kde jsem teď.
Fernanda> Myslím, že většina djs začínalo jako clubeři, protože byli blázni do hudby a nočního života! Se mnou to není jiné. A tuto minulost pořádného clubera jsem nepověsila na hřebík – jsem jim pořád!V Evropě jste už dlouho a českou scénu už jste taky poznali. Jak si na tom česká scéna stojí v porovnání se zbytkem Evropy?
Lukas> Je těžké posoudit, když nejste odtud, ale Českou republiku vidím jako scénu s velkým potenciálem, ale to ještě samo o sobě nefunguje. Lidé zde milují hudbu, ale myslím, že by měli více podporovat místní scénu a domácí umělce!
Fernanda> Není to jen o tom co vidím, nebo myslím o vaší scéně, ale také o tom co si povídám se svými kolegy. Jak řekl Lukas, jsem si jistá, že lidé z ČR milují techno, ale bylo by skvělé, kdyby více podporovali parties a především domácí Djs. Tím by se celá scéna stala větší a silnější! Za sebe však mohu říct, že všechny party, na kterých jsem u vás hrála, byly excelentní! Miluji energii bouřlivého davu, kterou umíte vytvořit!

Co bylo dřív? Váš vztah, nebo hudební spolupráce.
Lukas> Náš vztah přišel jako první!
Fernanda> Určitě náš vztah a soukromý život přišel jako první a hudební spolupráce následovala až poté.V jaké zemi a na jaké akci jste zažili své No.1 hraní, na které nikdy nezapomenete?
Lukas> To je velmi těžká otázka. Obvykle Djs nemá jedinou nejoblíbenější akci kde hrál, nebo se bavil. V mém případě mám mnoho speciálních zážitků z různých akcí, které byly něčím unikátní a ojedinělé!
Fernanda> Naprosto souhlasím s Lukasem! Neexistuje pouze jedna oblíbená! Ale mé poslední vystoupení na Apokalypse patří mezi mé oblíbené!

Rozhovor připravil CZ/Eilonwy

Zdroj: TZ Apokalypsa
Adel
(Adéla Pšenčíková)
úterý 2. 10. 2012 08:00
Pšenčíková, Adéla . 2012. Fernanda Martins & Dj Lukas: „Apokalypsa patří mezi naše Party No.1“ . Vychytané.cz. [Online] 2. 10. 2012. [Citace: 28. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6007. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Fernanda-Martins-&-Dj-Lukas:-„Apokalypsa-patri-mezi-nase-Party-No.1“-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.239.148.127
Serverový čas: čtvrtek 28. září 2023 02:25