Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

CHRIS LIEBING a jeho CLR – pulsující techno organismus

Chris Liebing – to je úsměv dokořán, surové německé techno a světoznámá značka CLR, která patří mezi leadery světového techno zvuku. Chcete-li se o tomto propojeném organismu, poháněném přísným techno diktátem, dozvědět více, čtěte směle dál!
Přidat na Facebook
Celé to začalo roku 1999, kdy se Chris Liebing dostal do známého frankfurtského klubu U60311, kde odstartoval svou rezidentní noc, která se pravidelně konala každý první pátek v měsíci (" Es ist Freitagaaabend…!"). Sem si zval prvotřídní německé i zahraniční DJe a live acty, což zaujalo samotného Papa Svena. Slovo dalo slovo a Chris se stal součástí Väthova Cocoon bookingu, který se začal starat o veškerá jeho hraní. Ve stejném roce Liebing pokládá základní kámen značce CLR, která zezačátku funguje pouze jako vydavatelství. Za zmínku však stojí, že o distribuci desek stará anglický label Prime.
Tři roky poté Chris Liebing odchází ze spárů Cocoon bookingu a začíná si svá vystoupení řešit sám, čistě pod značkou CLR.Co vlastně monogram CLR znamená?
Create (tvořit). Learn (učit se). Realize (uskutečnit).

Create.
Chris Liebing patří mezi techno pionýry, kteří se podílejí na vývoji nových technologií pro DJe a jako jeden z prvních začal hrát z čistě digitální platformy, kterou rok co rok obměňuje, zdokonaluje a v rámci které udává směr. Mnoho DJů jej napodobuje, statisíce fanoušků jej obdivují, ale ačkoli se může zdát, že Liebing je na vrcholu své kariéry, vždy dokáže překvapit a posunout laťku zase o něco výš. Před třinácti lety založil label, na kterém vyšlo neskutečné množství raritních a nadčasových desek, které se hrají dodnes.

Learn.
Patron nových technologií Chris Liebing ovlivnil celou generací současných DJů. Právě on patřil mezi jedny z prvních, kdo s sebou na hraní začali vozit laptop s logem nakousnutého jablka a spousty kabelů navíc. Otevřel téma digitalizace a tlačítka SYNC, které je dnes ve světě Djingu velmi diskutované, některými milované jinými naopak odsuzované.
CLR booking začal zastupovat a starat se o DJe, kteří se nebojí nových technologií a vtáhl je do světa ve kterém se od DJe nečeká, že bude během setu zběsile mávat rukama nad hlavou.
“It’s Monday“ je legendární hláška, kterou Liebing pravidelně vítá fanoušky svého podcastu, v rámci kterého se představují ta největší esa současného techno soundu.
Všechny tyto aktivity značky CLR postupem času utvořily celosvětovou komunitu DJů, producentů i fanoušků, která vyznává nekompromisní a neokoukaný techno zvuk.Realize.
Sám architekt CLR přiznává, že fáze create a learn byly hlavním tématem uplynulé dekády a nyní přichází čas na realize. Co od ní čekat? Na co se těšit? To nemůžeme s určitostí říct. Jasné však je, že CLR se bude i nadále snažit pomocí nových technologií, sociálních sítí a mobilních aplikací usnadňovat komunikaci, informovanost a interaktivnost mezi svými fanoušky a hudbou, interprety a hudebními zážitky.
Ostatně sledujte sami: www.clr.net

Aktuální složení CLR týmu:

▪ Chris Liebing - http://www.facebook.com/chrisliebingofficial

▪ Black Asteroid - https://www.facebook.com/blackasteroid

▪ Terence Fixmer - http://www.facebook.com/pages/terence-fixmer/12301954164?ref=ts

▪ Tommy Four Seven - http://www.facebook.com/pages/Tommy-Four-Seven-Official/166968573340252?ref=ts

▪ Brian Sanhaji - http://www.facebook.com/BrianSanhaji

▪ Monoloc - http://www.facebook.com/monoloc

▪ DJ Emerson - https://www.facebook.com/DjEmerson


Zdroj: Tz Apokalypsa

Adel
(Adéla Pšenčíková)
středa 3. 10. 2012 08:00
Pšenčíková, Adéla . 2012. CHRIS LIEBING a jeho CLR – pulsující techno organismus. Vychytané.cz. [Online] 3. 10. 2012. [Citace: 12. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6005. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/CHRIS-LIEBING-a-jeho-CLR-–-pulsujici-techno-organismus
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.200.140.218
Serverový čas: pátek 12. července 2024 20:05