Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Umek aneb jak se Fléda otřásala v základech

27.9 2012 na brněnské Flédě vystoupil Umek a že to byla pořádná párty! Společně s Orbithem aj. vytvořili skvělou atmosféru a nezapomenutelnou akci. Pojďme se společně podívat, co se tedy přesně dělo!:)
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Elektra – The season of techno kings
čtvrtek 27. září 2012 21:00
(konec +- pátek 28. září 2012 04:00)
Fléda
Brno (CZ)
Naše posádka vyjela ze Zlína, přesněji Otrokovic, něco málo po půl osmé. Cesta probíhala hladce a tak jsme se před půl desátou vylodili na vlakovém nádraží v Brně. Po zkrašlení a jemném posílení jsme nasedli na šalinu a alou na Flédu.

Před klubem postávalo tak 10 lidí, vcházíme dovnitř, kupujeme lístky, ukládáme věci do šatny. Je něco málo po desáté hodině a spíše než parket jsou okupovány boxy a bary. Na první stagi je slyšet pomalejší housík na navodění atmosféry, za to na hlavní stagi už to Dj Subgate začíná pomalu rozjíždět.Prozatím zůstáváme u baru a narážíme na první velké plus večera a to ceny. Za 0,5 l piva příjemných 30,- stejně tak panáky všech druhů v rozmezí 30-55,-. Je půl 11 a Fléda se pomalu ale jistě začíná plnit. Ve 23:35 nastupuje David Asko, hlavní stage je z ¾ plná, boxy plně obsazené a na baru hlava na hlavě. I přesto se na drinky nečeká dlouho a obsluha je velmi příjemná a vstřícná. S rostoucím množstvím lidí, roste i teplota a to až do takových mezí, že někteří jedinci odkládají horní svršky a paří vesele dál.Totálně zpocení a udýchaní se tlačíme vpřed, abychom byli v prvních lajnách na nástup UMEKA. Celý večer probíhá s přesností bez jakýkoliv zpoždění a tak i UMEK nastupuje pár minut po 1:00. Fléda praská ve švech, téměř se nedá hnout, vzduch vydýchaný, klimatizace absolutně nestíhala( pokud vůbec nějaká byla). Ovšem v tu chvíli to nikdo moc neřeší a každý si užívá pořádnou řežbu. Po hodině a půl už jsme teplotní situaci na hlavní stagi nezvládli a rozhodli se jít provětrat. Po návratu zpět zjišťuji, že snad již nikdo nemá tričko a téměř všichni vypadají jakoby právě vylezli z bazénu. Při min 35 stupních s párou se není čemu divit…Nejen fanoušci ale samotní Djs jsou pěkně zlití, potvrzujíc promočené ručníky na mixu;)
Mistr se pomalu odebírá k odchodu a ve 3:00 předává hraní Orbithovi. Ten brilantně pokračuje v boření Flédy a kdo do teď seděl, zaručeně vstává a paří jako o život. Po hodině se to začíná pomalu rozpouštět, ale i tak je parket stále téměř plný. Odvažuji se jít po tomhle nátřesku na toalety a světe div se, vcelku čisté, papír doplněný, snad jen slečny objímající umyvadla, stěny atd, působí poněkud komicky až tragicky.Orbith přetahuje o půl hod. a v 5 předává mix zpět Subgatovi. Přes prvotní technické problémy nakonec Subgate pokračuje v hraní a pomalu začíná zvolňovat. Před šestou hodinou jsme již natolik zpocení, uřícení a dehydratovaní, že Flédu opouštíme a hurá směr domů.

Shrnuto podtrženo, kromě klimatizace bylo vše skvělé, takže snad zase příště!:)

+ : ceny na barech, rychlé šatny, čisté toalety, prostor
- : nefunkční klimatizace, překročená kapacita klubu


Adel
(Adéla Pšenčíková)
sobota 29. 9. 2012 16:00
Pšenčíková, Adéla . 2012. Umek aneb jak se Fléda otřásala v základech. Vychytané.cz. [Online] 29. 9. 2012. [Citace: 22. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6004. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Umek-aneb-jak-se-Fleda-otrasala-v-zakladech
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.254.173
Serverový čas: pátek 22. září 2023 07:53