Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Druhý ročník originální soutěže Souboj nevěst právě odstartoval!

Svatební den patří mezi ty, které si chceme pamatovat do konce života. Všechny nastávající nevěsty mají nyní možnost se důkladně a navíc zdarma na tyto nezapomenutelné okamžiky připravit a ty nejlepší navíc vyhrát svatební cestu či svatbu na klíč. Stačí se přihlásit do druhého ročníku SOUBOJE NEVĚST a stát se tak NEJ vyvolenou nejen v očích svého vyvoleného, ale i odborné po-roty. V té nově usednou a patronkami originální soutěže se stanou budoucí ne-věsta Vlaďka Erbová a moderátorka Gábina Partyšová.
Přidat na Facebook
Novomanželé jsou na každé svatbě těmi nejzářivějšími ozdobami. Zejména zástupkyně něžného pohlaví chtějí být dokonalé, a tak věnují výběru šatů, účesu, líčení a doplňkům hodně svého času. A každá nevěsta je pak ve svůj den opravdu krásná. Jako odměna za vynaložené úsilí jí zůstanou krásné svatební fotografie a především vzpomínky na celý život. Všechny tyto přípravy Vás ovšem mohou vyjít na spoustu peněz. Proto jsme pro Vás připravili soutěž SOUBOJ NEVĚST, díky které můžete vše vyhrát.

Přihlášené slečny se mezi souboj utkají o hodnotné ceny v originálních soutěžích disciplínách na slavnostním galavečeru, který se bude konat v Praze. V porotě usednou kromě patronek soutěže Gábiny Partyšová a Vlaďky Erbové další významné osobnosti. Každá přihlášená nevěsta tak může vyhrát svatební cestu do exotické destinace, svatební den, osobního trenéra, zapůjčení šatů a další hodnotné ceny. Navíc svými SMS hlasy, přispějete na nadační konto Rakovina Věc veřejná.„Právě jsme na letošní poslední garden party vyhlásili vítězku prvního ročníku, kterou se stala Zuzana Příkazská z Kyjova, kterou jsme i s novomanželem poslali na svatební cestu do pětihvězdičkového hotelu na Seychely. Zároveň jsme oficiálně vyhlásili druhý ročník a doufáme, že se přihlásí ještě více nevěst než letos než letos, kdy jich bylo téměř tisíc,“ uvedla šéfredaktorka svatebního časopisu Petra Monari.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.

Lakina
(Lada Váňová)
středa 19. 9. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Druhý ročník originální soutěže Souboj nevěst právě odstartoval!. Vychytané.cz. [Online] 19. 9. 2012. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5994. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Druhy-rocnik-originalni-souteze-Souboj-nevest-prave-odstartoval!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.247s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 14:31