Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ivana Jirešová si poranila páteř

Sympatická herečka Ivana Jirešová si během posledních týdnů vytrpěla své. Na vytoužené dovolené v Egyptě jí vyhřezla ploténka a Ivana musela s velkými bolestmi vyhledat lékařskou pomoc. Skončila na kapačkách, a dovolenou si tak moc neužila. Po sérii rehabilitací jí v současné době problémy se zády pomalu opouští, a tak si herečka troufá i na lehkou tréninkovou zátěž.
Přidat na Facebook
„Když se člověk na něco moc těší, tak to zpravidla špatně dopadne. Ale na druhou stranu musím říct, že tolik adrenalinu jsem na dovolené dlouho nezažila, a díky skvělé lékařské péči v místní nemocnici jsem to přežila,“ smála se Jirešová, která nemohla několik dní chodit. Oblíbená seriálová herečka však patří mezi velké sportovní nadšence, a proto hned jak dostala od svého doktora svolení k pravidelnému pohybu, vyrazila do Hradce Králové na trénink, který byl součástí běžeckého seriálu RunTour České pojišťovny. „Běh patří mezi mé nejoblíbenější sporty. Není nad to, si ráno přivstat a zaběhat si na čerstvém vzduchu. A protože bydlím na okraji Prahy, nemám to do lesa zase tak daleko. Poslední dobou jsem tomu sice moc nedala, ale už se těším, až zase vyběhnu,“ libovala si Ivana, která se ke sportu vrací po malých krůčcích. Lékařka jí sice kladla na srdce, aby se nepřetěžovala, ale i tak si nemohla nechat trénink na sobotní závod RunTour ujít. „Kromě toho, že jsem si protáhla tělo, jsem podpořila dětské kardiocentrum nemocnice v Motole.“Oficiální trénink navazuje na seriál běžeckých závodů RunTour České pojišťovny. V Hradci Králové se všichni zapálení sportovci postaví na startovní čáru již v sobotu 22. září
ve 12 hodin na Náměstí Svobody
. Své běžecké schopnosti na desetikilometrové trase poměří vedle trénovaných sportovců také rekreační běžci, půvabná Miss Hanka Svobodová a známé tváře FTV Prima ze seriálu Cesty domů. Jedním ze startujících bude i olympijský vítěz z Londýna, moderní pětibojař David Svoboda.

RunTour České pojišťovny má i charitativní rozměr. Vybrané peníze ze startovného, a to minimálně 300 tisíc korun, budou předány 14. října na posledním závodě na pražské Ladronce, do rukou tiskové mluvčí nemocnice Pavlíny Dankové. Výtěžek poputuje dětskému kardiocentru FN v Motole, které se zabývá především diagnostikou a léčbou vrozených a získaných onemocnění srdce a velkých cév.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.

Lakina
(Lada Váňová)
středa 19. 9. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Ivana Jirešová si poranila páteř. Vychytané.cz. [Online] 19. 9. 2012. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5993. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ivana-Jiresova-si-poranila-pater
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.138.35
Serverový čas: sobota 4. února 2023 07:15