Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ivana Gottová chodí výhradně k expertům!

Vlasy moderátorky Ivany Gottové dostávají díky její práci pořádně zabrat, proto se rozhodla navštívit salon Petra Měchurová a dopřát svým kadeřím ozdravnou kůru. Ivanka je spokojená s blond barvou i délkou svých vlasů, protože je její účes praktický a zároveň elegantní.
Přidat na Facebook
Moderátorka Ivana Gottová díky své práci musí vypadat neustále skvěle, a proto navštívila salon Petra Měchurová, kde se svěřila do rukou odborníků. "Pravidelnou klientkou salonu Petra Měchurová jsem už řadu let. Protože je s mými vlasy v poslední době velmi často pracováno, dostávají neustálým česáním, kulmováním a lakováním pořádně zabrat. Proto umím velmi ocenit, když jim šikovné ruce kadeřníků dokáží vrátit zdravý vzhled," říká Ivana Gottová.

Žádné velké změny účesu se nekonaly, protože si Ivana stále musí udržovat stejný vzhled díky své práci a hlavně je tento stávající účes velmi praktický. V této barvě odstínu blond a délce vlasů se Ivana našla, jde jí krásně k pleti a barvě očí. "Za poslední roky jsme se s Petrou dopracovaly ke světlejšímu odstínu. Vyhovuje mi i současná délka vlasů. Můžu je kdykoliv stáhnout do gumičky a vyrazit do práce nebo na procházku s holčičkami. Vypadá to elegantně a není to časově náročné," říká Ivana.Do kadeřnického salonu chodí i další známé osobnosti jako zpěvačky Anna K., Klára Vytisková a nebo herečka Jitka Schneiderová a občas tam zavítají, díky spojení s Českou fotbalovou asociací, třeba Vladimír Šmicer, Horst Siegl a nebo další členové z národního týmu.

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 10. 9. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Ivana Gottová chodí výhradně k expertům!. Vychytané.cz. [Online] 10. 9. 2012. [Citace: 8. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5989. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ivana-Gottova-chodi-vyhradne-k-expertum!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.134s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.232.31.206
Serverový čas: středa 8. února 2023 10:40