Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

VIP maminky strávily dětské odpoledne ve Slovanském domě

V zahradách Slovanského domu se konalo zábavné odpoledne pro děti, kde vystupoval Michal Nesvatba se svým Talentinem. Tuto událost si nenechali ujít také VIP hosté v podobě Gábiny Partyšové, Markéty Hrubešové, Bořka Slezáčka a zpěvačky Victorie.
Přidat na Facebook
V dobré náladě dorazila Gábina Partyšová, Markéta Hrubešová, Bořek Slezáček a zpěvačka Victorie do zahrady Slovanského domu na Talentinum Michala Nesvadby. Na dětské odpoledne samozřejmě vzali své děti, které si pestrý program náramně užily. Nadšeně přivítali hravé a vtipné vystoupení pana Nesvadby a ocenily i ptačí letku, která představila umění mořského orla Mařenky.„Bylo by fajn, kdyby takovýchto krásných akcí pro děti bylo více. Kristiánkovi se to moc líbilo!“ svěřila se nám usměvavá Gábina.

Čtvrteční odpoledne ve Slovanském domě zpříjemnilo dětem i rodičům začátek chladných podzimních dnů a školních povinností.

Talentinum Michala Nesvadby nebylo posledním vystoupením v rámci projektu „Archa naděje 2012“ , jehož hlavní tváří je sochař a hudebník Petr Schel.

Tento vícežánrový projekt bude ve Slovanské domě až do 13. září, kdy na závěr vystoupí Musica Bohemica - mezinárodně uznávané těleso, které stojí za to vidět a především slyšet.

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 7. 9. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. VIP maminky strávily dětské odpoledne ve Slovanském domě. Vychytané.cz. [Online] 7. 9. 2012. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5987. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/VIP-maminky-stravily-detske-odpoledne-ve-Slovanskem-dome
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.06s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 16:27