Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Strážníci poskytovali první pomoc zraněnému cyklistovi

Sedmdesátiletý cyklista si sám způsobil zranění, když z neznámých příčin prudce zabrzdil, přeletěl přes řídítka a spadl na hlavu. Přivolaní strážníci městské policie se jej snažili uložit do stabilizované polohy a přivolali lékaře.
Přidat na Facebook
V pondělí, krátce po poledni, byli strážníci Městské policie Zlín svědky dopravní nehody – cyklisty. Tento nezvládl své kolo u kolejí na Podvesné XVII., kdy z neznámých příčin prudce zabrzdil, čímž následně přepadl přes řídítka a spadl na hlavu, na které měl naštěstí přilbu. Hlídka MP Zlín provedla nezbytná opatření ke stabilizaci zraněného cyklisty a prvotní ošetření oděrek na hlavě a obličeji. Následně přes SOC MP Zlín přivolala na místo lékaře. Byť byl 70letý cyklista zpočátku při vědomí, po chvíli ho začal ztrácet, a proto jej strážníci uložili do stabilizované polohy a provedli úkony k potlačení rozvíjejícího se posttraumatického šoku. Přivolaný lékař poté nařídil převoz zraněného do KBN Zlín k dalšímu ošetření. Vzhledem k tomu, že se jednalo o dopravní nehodu, kterou si byť sám cyklista zavinil, celou věc uzavřeli kolegové z republikové policie v rámci blokového řízení pokutou ve výši 500 CZK.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
úterý 4. 9. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Strážníci poskytovali první pomoc zraněnému cyklistovi. Vychytané.cz. [Online] 4. 9. 2012. [Citace: 1. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5986. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Straznici-poskytovali-prvni-pomoc-zranenemu-cyklistovi
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.119.61
Serverový čas: středa 1. února 2023 10:48