Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Everydays a Prago Union podporují ART aukci a ShelterBox

V sobotu 22.9. odstartovala umělecká aukce Art Aukce, která vznikla na podporu celosvětového projektu ShelterBox.
Přidat na Facebook
V sobotu 22.9. odstartovala umělecká aukce Art Aukce, která vznikla na podporu celosvětového projektu ShelterBox a která bude trvat přesně jeden měsíc. ShelterBox je mezinárodní organizace, která byla založena před 12 lety a od té doby pomáhá intenzivně lidem po celém světě. Lidem, které postihla přírodní katastrofa nebo katastrofa způsobená člověkem samotným. O tom jak ShelterBox pomáhá naleznete více informací na jejich oficiálních stránkách www.shelterbox.com.

Aukci zorganizoval Lukáš Plaček, dlouholetý iniciátor akcí s podobným významem jako má tato. Aukci podporují také zástupci českého hip hopu a to label Everydays a skupina Prago Union.

Label Everydays se jako podporu rozhodl zkompletovat instrumentální EP s názvem DIVIDED WE FALL (Musíme si pomáhat). Kromě čtveřice artist z Everydays (Talpas, Thovt, Sinuz a Deor) vytvořili svou skladbu také jejich hosté jako francouzský producent Terem, všem známý Opia a v neposlední řadě Kenny Rough, který také stojí za výsledným zvukem celého EP. Tento příjemný hudební balíček s coverem od Pavla Fuksy můžete zakoupit za 50kč, ale můžete přispět podle uvážení i větší částkou. V aukci samotné pak figuruje ještě ilustrovaný plakát, na kterém jsou zobrazeni všichni členové labelu Everydays. Tento kousek má na svědomí ilustrátor Štěpán Lenk.

Aukci podporují také dva členové kapely Prago Union, a to konkrétně Kato a Radimo. Oba dva se rozhodli aukci podpořit svým výtvarným umem a díky partnerovi Kytary.cz, který do aukce věnoval hudební nástroje, vytvořili nový look dvěma kytarám. Kato zkrášlil elektrickou kytaru a Radimo prozměnu kytaru akustickou. Myslím, že nebudete proti, když řekneme, že se jim to moc povedlo. Pokud se Vám nějaký z těchto předmětů bude líbit, můžete si na něj přihodit přímo v aukci. Výtěžek z aukce a prodeje instrumentální kompilace jde v plné výši na pomoc lidem po celém světě. Kromě Prago Union a labelu Everydays podporují aukci např. National Geographic, Reuters, hudební vydavatelství Ninja Tune, designér Jan Čapek a spoustu dalších lidí z různých uměleckých sfér. V aukci naleznete kromě pomalovaných nástrojů, také obrazy, fotografie, plakáty a další předměty. Všechny předměty jsou originály a existuje pouze 1 kus.

Co říct závěrem? Asi jen.. musíme si pomáhat. Jednou můžeme být na té druhé straně my.

Instrumentální EP můžete poslechnout a zakoupit zde:
http://everydays.bandcamp.com/album/divided-we-fall-ep

Odkaz na aukci: http://www.artaukce.com

winslayer
(Lukáš Plaček)
úterý 25. 9. 2012 08:00
Plaček, Lukáš. 2012. Everydays a Prago Union podporují ART aukci a ShelterBox. Vychytané.cz. [Online] 25. 9. 2012. [Citace: 2. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5977. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Everydays-a-Prago-Union-podporuji-ART-aukci-a-ShelterBox
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.13s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.133.27
Serverový čas: sobota 2. července 2022 00:15