Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Majáles 2007 - co kde kdy jak a proč :)

V úterý 24.4. zlínské Náměstí Míru ovládne pátý ročník tradiční studentské veselice Majáles. Pořadatelé, studenti FMK UTB ve Zlíně, tentokrát vsadili na opravdu neobvyklé pojetí akce a v duchu sloganu „pohřbíme nudu“ připravili celý program tak, aby se v tento den skutečně nikdo nenudil.
Přidat na Facebook
Těšit se tak můžete nejen na atmosféru plnou černého humoru, ale i zajímavý mix hudebních stylů reggae, ska, hip-hop, drum 'n' bas a beatbox, které až do brzkých ranních hodin následujícího dne nabídnou kluby Musicland a Golem.

Stejně jako předchozí, i letošní ročník bude tradičně zahájen alegorickým průvodem, který se vydá ve 12.30 od Fakulty managementu a ekonomiky a skončí na Náměstí Míru. Tam na účastníky akce čeká odpoledne plné tematických soutěží, jako je například závod v pojídání rakviček, běh s márami nebo hod věnečkem a nebude chybět ani volba krále Majáles, jejíž vítěz se tentokrát podívá do Amsterodamu. Po dobu průvodu bude ve městě částečně omezena doprava.
Během celého dne se můžete těšit na hudební lahůdky v podání skupin Claim, November 2nd, Kuličky štěstí a večer na 100C, Skyline, a mnoho dalších.

Podrobný program Majáles je k nahlédnutí na internetové adrese www.majales.utb.cz, kde také najdete například diskuzi se Smrťákem, hlavním nudobijcem. V rámci příprav akce pro Vás také realizační tým nachystal malou ochutnávku z tématu, kterou najdete na webové adrese www.zabijnudu.cz Tady na vás totiž čeká tématická interaktivní hra, jejímž prostřednictvím může každý přezkoušet svůj odhad a důvtip a zasadit zlínské Nudě rozhodující, smrtelnou, ránu.

No a tady máte mapu průvodu - pozor, budou uzavírky:

Tizy
(Ondřej Daňa)
pondělí 23. 4. 2007 12:28
Daňa, Ondřej. 2007. Majáles 2007 - co kde kdy jak a proč :). Vychytané.cz. [Online] 23. 4. 2007. [Citace: 22. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=597. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Majales-2007---co-kde-kdy-jak-a-proc-:)
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.239.95.36
Serverový čas: středa 22. května 2024 13:09