Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Underdogz : Jsme psanci, co vítězí

Brazílie je novou kolébkou HardTechna. A my jsme vyzpovídali její nadané děti – Underdogz. Předvoj velkého rozhovoru s mladými, zato velkými umělci na Hardtechno scéně. Nejdrsnější hardtechno LIVE projekt přijíždí na Apokalypsu Mayan Code!
Přidat na Facebook
Prozraďte, proč zrovna jméno Underdogz?
Nejprve jsme měli velké množství nápadů na různě dobrá i špatná jména. Potom jsme vymazali nejhorší z nich a zeptali se kamarádů a rodiny na jejich názor. Underdogz byl vybrán proto, jak zní a vyjadřuje psance, který se stane nečekaným vítězem.

Underdogz je mladý projekt, máte za sebou už ale hodně vystoupení. Hraje se vám lépe na halových akcích nebo open air festivalech?
Neděláme rozdíly mezi festivaly a halovými akcemi, co nás nejvíce ovlivňuje je technické zázemí daných akcí ať už na festivalech, v halách, či klubech. A pak naše vlastní pocity při vystoupení.Dá se v dnešní době živit HT hudbou, nebo máte i civilní povolání?
Je to možné. Pracujeme jen s hudbou různými způsoby, nejvíce času pak s technem a hardtechnem. Vedle toho z našeho labelu produkujeme vlastní hudební spoty, hudební doprovod pro divadlo, tracky pro after videa, děláme video upoutávky a přednášky hudebním produkcím o hudební teorii.

Určitě máte chvíle, kdy máte HT přes hlavu. Jak odpočíváte?
Rodina, přátelé, a vhodný hudební styl pro každou příležitost dokáže dělat s člověkem divy.Jaký sen má Underdogz? Čeho byste chtěli dosáhnout?
Nepřestáváme snít o vysokém umístění na uměleckém nebi. :-)

Rozhovor připravil CZ/Eilonwy

Zdroj: TZ Apokalypsa
Adel
(Adéla Pšenčíková)
úterý 11. 9. 2012 18:00
Pšenčíková, Adéla . 2012. Underdogz : Jsme psanci, co vítězí . Vychytané.cz. [Online] 11. 9. 2012. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5944. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Underdogz-:-Jsme-psanci,-co-vitezi-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.211.239.1
Serverový čas: pátek 3. února 2023 14:49