Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Klaudia Gawlas – ta co trhá rekordy poprvé v ČR!

Klaudia Gawlas se za poslední roky vypracovala mezi německou techno elitu a to především svým osobitým a energickým pojetím techna a skvěle zvládnutou technikou míchání. Pojďme si však o Frau Gawlas povědět více…
Přidat na Facebook
Jako každé vzorové dítě i Klaudia byla svými rodiči vedena ke hře na nějaký hudební nástroj – konkrétně na kytaru a klávesy, avšak od kláves vede jednoduchá cesta k syntetickým zvukům, které Klaudii zanedlouho okouzlily. V pubertě přišlo experimentování s prvními softwarovými nástroji a samozřejmě také noční výlety na rozjeté rave party.Zanedlouho na to se Klaudia Gawlas přestěhovala na rok do Spojených států amerických, kde se seznámila s místní hip-hopovou komunitou, která ji zasvětila do tajů Djingu. Zde nacházíme tajemství jejího DJ skillu, protože hip-hopoví DJs vždy patřili k tomu nejlepšímu, co se dá na gramce předvést. Gawlas však nezapřela svou rodnou vlast a místo černé hudby hrála německé techno desky. S tímto soundem sklidila neočekávaný úspěch na jedné college party a v tu chvíli měla jasno, kam se její životní cesta bude dál ubírat.

Ačkoli měla mnoho jiných pracovních nabídek, rozhodla se, že se vydá na dráhu DJky a producentky a šla tvrdě za svým snem. Cesta to nebyla jednoduchá, ale po čase se ukázala jako správná. Dostala angažmá na festivalu Nature One v Dortmundu, po kterém ji média začala označovat jako za novou vycházející hvězdu německého Djingu.
Klaudia Gawlas působí na pódiu neskutečně uvolněně a spontánně, čímž si okamžitě získala srdce tisíců fanoušků.Největší německý magazín o taneční hudbě Raveline ji před pár lety zvolil nejlepším nováčkem a v sezóně 2010/11 obsadila 15. místo v kategorii Best DJ National, což jen potvrzuje její nezastavitelnou cestu na vrchol.

Ačkoli je primárně známá především jako DJka, úspěchy slaví i na poli producentském.
Za zmínku stojí například její spolupráce s Ericem Sneem na desce Playground nebo její remix hitu Sound of Buddhism.Zdroj: TZ Apokalypsa
Adel
(Adéla Pšenčíková)
pondělí 10. 9. 2012 08:00
Pšenčíková, Adéla . 2012. Klaudia Gawlas – ta co trhá rekordy poprvé v ČR!. Vychytané.cz. [Online] 10. 9. 2012. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5941. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Klaudia-Gawlas-–-ta-co-trha-rekordy-poprve-v-CR!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 10:48