Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kanaďané We Outspoken zahrají 12. 9. zdarma v ROXY

Už příští středu 12. 9. bude klub ROXY hostit českou koncertní premiéru kanadské pop-punkové party We Outspoken, která se v Praze zastaví v rámci svého prvního evropského turné k letošnímu eponymnímu debutu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
We Outspoken @ ROXY
středa 12. září 2012 21:00
(konec +- čtvrtek 13. září 2012 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
O rozehřátí publika před vystoupením hlavních hvězd večera se postará pražská punk-rocková čtveřice Bonebroke. Milovníci punk-rocku a spřízněných žánrů se tak mohou těšit na hodně výživný dvojkoncert, na nějž je navíc vstup zdarma!

Nezávislá kanadská úderka We Outspoken si už zahrála mimo jiné s takovými kapelami jako Pennywise, Unwritten Law nebo Die Mannequin a charakteristický pro ní je především nezávislý přístup k věci. Kapela se nenechává svazovat labely ani manažery a vše si dělá jen a jen po svém a z čisté lásky k hudbě, což ostatně potvrzuje i aktuální evropské turné čítající destinace jako Londýn nebo Paříž, které si We Outspoken organizují kompletně sami.
To, čím We Outspoken zaujmou na první dobrou, je - kromě sympaticky otevřeného a pozitivního přístupu k věci - melodický pop-punk s příměsí alternativního indie rocku. To vše navíc čtveřice z Ontaria doprovází nezdolnou energií a nadšením, které by jí mohli závidět i ty největší punkové hvězdy.Line up pak doplní žánrově spříznění a podobně energičtí Bonebroke, kteří mají na svém kontě už přes 140 koncertů a nedávno jste je mohli vidět i v ROXY na Free Mondays. Jak sami pánové podotýkají, brání se jakémukoli stylově extrémnímu vyhranění, ale líbit by se jejich muzika mohla "např.fandům Blink, Sum41, Offspring, NOFX, GreenDay, Rancid, Rise Against....Oasis, Beatles, Lady Gaga, Enrique Iglesias, Janis Joplin, Led Zeppelin…:)"
Je tedy zřejmé, že v ROXY se příští středu odehraje hodně fajn mejdánek, který si určitě nezaslouží vynechat, zvlášť když je se vstupem ZDARMA!VIDEO
We Outspoken – The Fall Out: http://www.youtube.com/watch?v=rqK_FcIPSk0

WEB
We Oustpoken: http://www.weoutspoken.com/
Bonebroke: http://bandzone.cz/bonebroke
FB Event: http://www.facebook.com/events/273037642809735/
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 7. 9. 2012 14:00
Chovancová, Michaela. 2012. Kanaďané We Outspoken zahrají 12. 9. zdarma v ROXY. Vychytané.cz. [Online] 7. 9. 2012. [Citace: 22. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5936. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kanadane-We-Outspoken-zahraji-12.-9.-zdarma-v-ROXY
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.6.58
Serverový čas: středa 22. března 2023 08:04