Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Oslavy 20. narozenin ROXY odpálí Boys Noize!

Přesně čtyřicet dní zbývá do zahájení velkolepých týdenních oslav 20. výročí klubu ROXY BE TWENTY, které proběhnou v ROXY a NoD od 15. do 21. 10.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
BE TWENTY - Day One
pondělí 15. října 2012 21:00
(konec +- úterý 16. října 2012 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Samotné slavnostní zahájení, které se odehraje v pondělí 15. 10. je sice stále zahaleno tajemstvím, nicméně už je víc než jisté, co bude následovat po něm. Bude to těžkotonážní, výpravná a také náležitě divoká show v podání jednoho z nejrespektovanějších jmen moderní elektroniky! Bude to Boys Noize! Se zbrusu novou deskou a vůbec poprvé v ČR!

Letos třicetiletý rodák z Hamburgu vlastním jménem Alexander Ridha začal s DJingem a produkcí už ve velmi raném věku, když sbíral zkušenosti coby support takových jmen jako Felix Da Housecat nebo DJ Hell. Netrvalo ale dlouho a jméno Boys Noize se stalo renomovanou značkou kvality a zvukové originality.

Už první EP a singly jako The Bomb / Boy Neu (International Deejay Gigolo Records, 2004), Are You In? (Datapunk, 2005) nebo Erole Attack (Turbo Records, 2005) naznačily to, co je pro Boys noize typické dodnes: nebojácnost překračovat stávající hranice hudebních žánrů a zvuku jako takového za jediným účelem - vytvořit vlastní inovativní a zcela nezaměnitelný sound.V kombinaci s perfektním zvládnutím techniky a nakažlivým showmanstvím se tak z Boys Noize stal doslova fenomén, který se v posledních letech pravidelně a zcela po právu umisťuje na předních příčkách všelijakých odborných anket a žebříčků (mj. Independent Music Award 2010 nebo titul Best Electronic Artist portálu Beatport, který Boys Noize drží už tři roky v řadě).

Svůj díl na tom má jistě i fakt, že hnán touhou po absolutní umělecké svobodě jede Boys Noize od roku 2005 čistě na vlastní triko, resp. label Boysnoize Records. Právě zde mu vyšla obě jeho do nebe vychvalovaná LP Oi Oi Oi (2007) a Power (2009), jež dala moderní elektronice takové pecky Don"t Belive The Hype, &Down nebo Jeffer.

Věhlas, který si Ridha svými vlastními releasy vydobyl, se samozřejmě neobešel bez zájmu jeho kolegů z (nejen) hudební branže a v současnosti tak patří ze velmi vyhledávaného remixéra (mj. David Lynch, N.E.R.D., Depeche Mode, Snoop Dogg nebo The Chemical Brothers) a producenta (např. Kano, Kelis, Black Eyed Peas, Scissor Sisters nebo Chilly Ghonzales).

Kromě toho, že aktuálně finišuje s prací na svém novém a jak jinak než velmi očekávaném albu Out of The Black, se také proslýchá, že se dal dohromady se Skrillexem a pod jménem Dog Blood nahráli track Next Order. Ani jeden z podezřelých se k tomu sice zatím nevyjádřil, ale vzhledem k tomu, že track by měl vyjít jak na Boysnoize Records, tak na Skrillexově labelu OWSLA, považuje řada zahraničních serverů spojení Boys Noize + Skrillex takřka za hotovou věc a začíná se spekulovat, kdy se tihle dva objeví společně na jednom pódiu.V pondělí 15. 10. v ROXY na BE TWENTY to sice nebude, nicméně fakt, že Boys Noize k nám dorazí těsně po vydání nové desky Out of the Black (měla by vyjít 8. 10.) a chystá náležitě výpravnou show podpořenou LED stěnou a dalšími vychytávkami, napovídá, že se můžeme těšit na skvělý zážitek, který na tuzemských pódiích nemá obdoby. A to nejen kvůli tomu, že se Boys Noize představí v ČR úplně poprvé…;)

VIDEO

Boys Noize - &Down: http://www.youtube.com/watch?v=VwzRLgJorYQ
Boys Noize Live at CYP2 (2011): https://vimeo.com/37793252
Dog Blood - Next Order (teaser): http://www.youtube.com/watch?v=3Mzb-CJuOLE

WEB

Boys Noize FB: http://www.facebook.com/boysnoize
Boys Noize Records: http://boysnoize.com/
FB event: http://www.facebook.com/events/439963362720439/
ROXY: http://roxy.cz/
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 6. 9. 2012 17:00
Chovancová, Michaela. 2012. Oslavy 20. narozenin ROXY odpálí Boys Noize!. Vychytané.cz. [Online] 6. 9. 2012. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5935. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Oslavy-20.-narozenin-ROXY-odpali-Boys-Noize!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.211.239.1
Serverový čas: pátek 3. února 2023 13:26