Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jay Lumen odstartuje 3.11. v pražské Mecce nový event s názvem Pulse!

Jeden z nejžádanějších techhousových producentů současnosti dobývající hitparády na prestižních portálech elektronické hudby - Jay Lumen představí 3.11. v pražské Mecce strhující show!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Pulse
sobota 3. listopadu 2012 21:00
(konec +- neděle 4. listopadu 2012 04:00)
Mecca club
Praha (CZ)
První listopadovou sobotu se v nově zrekonstruovaném klubu Mecca odehraje premiérový díl eventu Pulse, který můžeme právem označit za klubovou událost letošního podzimu! Headlinerem bude maďarský producent a dj - Jay Lumen, který dobývá svými osobitými tracky plnými emocí snad všechny hitparády na portálech zabývající se elektronickou hudbou.Jay Lumen je jedním z nejlepších maďarských DJs současnosti. To potvrzuje i světový hudební web Resident Advisor. Jeho DJ sety staví ze stylů house, tech-house s prvky techna. Jsou dynamické, pulzující, s příjemnými melodiemi a vokály. Jsou krásně srozumitelné a poslouchatelné a díky tomu se mu dostává takovému úspěchu jako DJi. Vydal více jak 500 vlastních skladeb a remixů. Spolupracuje s nejznámějšími světovými DJs a producenty jako jsou Umek, Sebastien Leger, Adam Beyer, Gary Beck a další. Má na svém kontě úspěchy v podobě prestižní světové hitparády TOP 20 UK CHART, kde zdůrazněme například skladbu „Supflava“, která se zde držela po dobu 6-ti týdnů.Jeho skladby se pravidelně pohybují na předních místech v TOP 100 nejprodávanějších skladeb na hudebním prodejním portálu Beatport. Jay Lumen je jedním z nejvíce rozvíjejících se DJs nové generace! Jako producent má šest No. 1, jedenáct TOP 10 a několik TOP 20 zaznamenaných skladeb dodnes. Jeho produkce vychází na nejlepších mezinárodních vydavatelstvích, jak jsou Ministry od Sound, 100% PURE, Great Stuff, Mistake Music, Saved.O support tohoto mistra zvuku se postarají domácí zástupci Adam Cloud, Pete Walk, Subgate, Revis a Da Moon, kteří vhodně zapadnou do hudební koncepce hlavního pódia.

Event Pulse si pro všechny návštěvníky přichystal bohatý hudební program i na druhé stagi v rytmech minimal a deephouse, kde bude hlavním hostem britský umělec Jag Kiranmay, Rob Smile, půvabná djane Sonja, ruský Van Vega a talentovaný Peter Costa!

Více informací již brzy!
Adel
(Adéla Pšenčíková)
úterý 4. 9. 2012 19:00
Pšenčíková, Adéla . 2012. Jay Lumen odstartuje 3.11. v pražské Mecce nový event s názvem Pulse!. Vychytané.cz. [Online] 4. 9. 2012. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5927. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jay-Lumen-odstartuje-3.11.-v-prazske-Mecce-novy-event-s-nazvem-Pulse!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 10:43