Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Přechody pro chodce budou začátkem školního roku hlídány

Nejen na počátku školního roku, ale i po celý jeho zbytek budou strážníci Městské policie Zlín dohlížet na bezpečnou cestu dětí do vybraných školních zařízení. MP Zlín tak se začátkem nového školního roku opět zahájí pravidelné ranní dohledy u vytipovaných přechodů pro chodce.
Přidat na Facebook
Strážníky mohou žáci, jejich rodiče, ale i ostatní účastníci silničního provozu, potkat každé ráno na jedenácti určených místech, která se nacházejí jak v centru města, tak i na sídlišti Jižní Svahy, v Malenovicích, a také u základní školy v místní části Štípa.

Městská policie Zlín i přes přijatá opatření žádá motorizované účastníky provozu na pozemních komunikacích, aby v blízkosti zařízení pro mládež věnovali zvýšenou pozornost řízení svého vozidla a odpovědným přístupem tak přispívali k větší bezpečnosti školáků. Rovněž tak nabádáme rodiče dětí, kteří své potomky dopravují do škol vozidlem, aby zvolili pro zastavení vozidla k vysednutí dětí takové místo a situaci, která nebude působit kolizně a nebude ohrožovat ostatní.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 31. 8. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Přechody pro chodce budou začátkem školního roku hlídány. Vychytané.cz. [Online] 31. 8. 2012. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5917. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prechody-pro-chodce-budou-zacatkem-skolniho-roku-hlidany
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: neděle 5. února 2023 02:58