Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Známá zlínská výtržnice včera notně potrénovala

Dětský filmový festival a Barum Rally. To jsou dvě největší lákadla pro 51letou ženu ze Zlína a s velkou oblibou se na ně každý rok těší. Minulý ročník barumky sice promeškala, jelikož byla zrovna ve výkonu trestu, ale o to pilněji se začala připravovat na ten letošní.
Přidat na Facebook
Hned tři oznámení na její exhibici přijalo včera SOC Městské policie Zlín. Poprvé, zatím ještě přioděná, se snažila hlasitým povoláváním na sebe upozornit na náměstí T.G.M. Krátce před 17tou hodinou již ale vyváděla v restauračním zařízení na ulici Výletní, kde při pohupování se na houpačce měla ukazovat ostatním návštěvníkům své intimní partie. To ale stihla utéct ještě před příjezdem strážníků. Těm už ale neunikla o hodinu a půl později, když tomu všemu nasadila korunu a seděla od pasu nahoru svlečená na zastávce MHD na náměstí Práce. Oblékla se až na výzvu zakročujících strážníků a to přes svou velkou nelibost a za neustálého dotazování se „ a próč?“. Výtržnici si pak pro podezření ze spáchání trestného činu převzali kolegové z republikové policie k dalšímu šetření.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 31. 8. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Známá zlínská výtržnice včera notně potrénovala. Vychytané.cz. [Online] 31. 8. 2012. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5916. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Znama-zlinska-vytrznice-vcera-notne-potrenovala
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.211.239.1
Serverový čas: pátek 3. února 2023 13:39