Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Victoria hledá po autonehodě útěchu v náruči sexy chlapů

V noční můru se proměnila cesta exotické zpěvačky Victorie do východočeského města Náchod, kde probíhalo vyhlášení nejkrásnějšího muže České a Slovenské republiky. Po cestě na finálový večer měla autonehodu, která zapříčila její zpoždění a samozřejmě se také podepsala na psychickém stavu zpěvačky.
Přidat na Facebook
Česká ikona taneční scény Victoria se rozhodla připravit si příjemný den. Večer ji čekalo vystoupení na galavečeru „Muž roku“ a tak se rozhodla nepodcenit přípravy
a dopoledne si zašla na zkrášlovací procedury do salonu, vyzvedla šaty a poté už jí nic nebránilo vyrazit na cestu, která se jí mohla stát osudnou. Na dálnici jí praskla pneumatika a mohlo tak dojít k tragické události, naštěstí se ale nic vážného nestalo.

Z bryndy jí pomohl jeden kamarád, který přispěchal vyměnit zdemolované kolo. Příhoda Victorii poznamenala natolik, že si jejího zničeného výrazu v zákulisí galavečera všimlo hned několik finalistů, kteří okamžitě našli způsob, jak snědou zpěvačku rozpálit a vrátit na její tvář úsměv. Slovo dalo slovo a kluci Victorii přemluvili, aby s nimi, ještě před vyhlášením toho nejkrásnějšího z nich, zašla na drink. „Začalo to naprosto nevinně. Kluci mě nejprve pozvali na drink a tam mi velice zdatně lichotili, že vypadám opravdu báječně a ptali se mě, kde jsem byla na dovolené, když jsem tak krásně opálená. Prozradila jsem jim, že mým tajným trumfem jsou samozřejmě geny, které podporuji samoopalovacím nástřikem Vita Liberata. Kluci byli tak milí, že se rozhodli mě při příští návštěvě samoopalovacího stanu doprovodit. I chlapy chtějí vypadat lépe,“ smála se již ukonejšená zpěvačka, která na podiu předvedla skvělý výkon.Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.

Lakina
(Lada Váňová)
středa 29. 8. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Victoria hledá po autonehodě útěchu v náruči sexy chlapů. Vychytané.cz. [Online] 29. 8. 2012. [Citace: 9. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5914. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Victoria-hleda-po-autonehode-utechu-v-naruci-sexy-chlapu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.230.154
Serverový čas: čtvrtek 9. února 2023 13:30