Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Barum Czech rally startuje, MP Zlín i složky IZS jsou v pohotovosti

Ve dnech 31.8.2012 – 2.9.2012 se ve Zlíně a okolí uskuteční již 42.ročník Barum Czech rally, která je vedle FIA Mistrovství Evropy jezdců v rally (ERC) zařazena do prestižního světového seriálu Intercontinetal Rally Challenge (IRC).
Přidat na Facebook
V souvisloti s tímto motoristickým sportovním podnikem přijala Městská policie Zlín zvlášní Bezpečnostní opatření. „MP Zlín nasadí v rámci tohoto opatření na 70 strážníků, kteří budou společně s kolegy z Policie ČR dbát na bezpečnost v ulicích města, jelikož je to jedna z nejvýznamnějších akcí, které se ve městě konají a proto klademe velký důraz na zajištění bezpečnosti“ sdělil ředitel MP Zlín, Ing.Milan Kladníček.

Běhěm celého týdne budou také strážníci MP Zlín provádět měření rychlosti. “Je to zejeména z toho důvodu, že naše zkušenosti z předchozích let byly vždy takové, že se našli řidiči, hrající si na piloty vozů a překračovali maximální povolenou rychlost v obci“, dodal ředitel MP Zlín, Ing.Milan Kladníček.

Zároveň kromě řidičů apeluje MP Zlín na diváky, aby bezvýhradně uposlechli pokyny pořadatelů a dbali na ochranu svého života, zdraví i majetku. Současně tak vyzýváme majitele objektů, které nacházejí zejména v prostorách městské RZ, aby si tyto zabezpečili před možným neoprávněným vniknutím na ně.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 27. 8. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Barum Czech rally startuje, MP Zlín i složky IZS jsou v pohotovosti. Vychytané.cz. [Online] 27. 8. 2012. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5911. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Barum-Czech-rally-startuje,-MP-Zlin-i-slozky-IZS-jsou-v-pohotovosti
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 16:31