Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pokus o krádež dvěma vychytralcům nevyšel

V neděli, krátce před půl čtvrtou hodinou odpolední, přijalo SOC Městské policie Zlín oznámení, že se na Benešově nábřeží nacházejí u provozovny s potravinami nějací dva muži. Tito mají rozebírat chladicí boxy, které jsou umístěny venku, vedle prodejny.
Přidat na Facebook
Na místo byla vyslána nejbližší hlídka MP Zlín, která na místě zastihla dva muže, 42letého z Jindřichova a 52letého ze Zlína. Tito již měli naložený plný vozík různého rozebraného materiálu a strážníkům svorně tvrdili, že tuto činnost mají povolenou od majitele prodejny. Jenže to se přepočítali, neboť strážníkům se podařilo získat telefonní kontakt na mijtele, který samozřejmě popřel, že by komukoliv dovolil jakokkoliv manipulovat s odloženými boxy. Pro důvodené podezření za spáchání trestního činu byla celá věc předána k dalšímu šetření kolegům z republikové policie.

Narušovala veřejný pořádek křikem a prokopla výlohu
O pěkný rozruch se v pátek večer postarala 18letá dívka ze Zlína. Ta se ještě se svými dvěma kamarády nacházela krátce po 19té hodině u I. segmentu, kde v podnapilém stavu hulákala a navíc prokopla skleněnou výlohu zdejší masny. Na tuto skutečnost bylo SOC Městské policie Zlín upozorněno několika pobouřenými občany. Vzhledem k tomu, že v místě konání je i služebna okrskového pracoviště MP Zlín, byli strážníci na místě téměř okamžitě. Tito prvotně ošetřili dívce krvácivé zranění na dolní končetině, které se způsobila kopem do skleněné výlohy a přivolali ZZS ZK, jejíž lékař poté nařídil její převoz do KBN Zlín. Dále byl hlídkou vyrozuměn majitel prodejny, který přislíbil její zabezpečení. Nyní bude záležet na vyčíslení způsobené škody, zda se dotyčná dopustila trestného nebo přestupkového jednání.

Dívenku svěřila Jurovi a zmizela
V sobotu, krátce před 22tou hodinou nevěřili skužbukonající strážníci svým očím. Na služebnu se totiž dostavil 46letý muž ze Zlína, který s sebou přivedl čtyřletou dívenku. Oba shodně uvedli, že všichni byli společně venku, když se pak matka sebrala, dítě nechala dotyčnému a zmizela. Jelikož měla holčička hlad a žízeň, dostala od strážníků občerstvení a několik upomínkových předmětů jak na hraní, tak i pro svou bezpečnost. O celé situaci byla informována i pracovnice OSPOD MMZ, která se na služebnu taktéž dostavila. Během přítomnosti dívky na služebně se na telefon dotyčného muže ozvala žena, která se představila jako matka nezletilé. Byla se situací obeznámena a bylo jí doporučeno, aby se dostavila na služebnu na Santražiny. Ovšem tato se po nějaké době obrátila na linku 156, kde oznámila, že jí byla dcera unesena a požaduje po hlídce strážníků, aby jí malou dovezli domů. Nakonec ale pochopila, že bude lepší se dostavit osobně, což ve finále učinila.
Celá věc byla předána k dalšímu řešení na OSPOD MMZ.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín

Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 27. 8. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Pokus o krádež dvěma vychytralcům nevyšel. Vychytané.cz. [Online] 27. 8. 2012. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5910. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pokus-o-kradez-dvema-vychytralcum-nevysel
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 14:14