Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nejkrásnější česká DJka Lucca byla okradena

Talentovaná DJ Lucca dostala příležitost si jako jediná Češka zahrát na velkolepé party na Ibize. Do proslulého music clubu Space ji již po několikáté pozval jeden z nejlepších světových DJs Carl Cox. Nezapomenutelný zážitek ale půvabné blondýnce zkazil fakt, že jí tam někdo ukradl tašku se všemi věcmi. Kromě nepříjemné zkušenosti s místními zloději stihla krásná dýdžejka na slunném ostrově nafotit i kolekci sexy oblečení pro plzeňské music club Pantheon, jehož je tváří.
Přidat na Facebook
Po návratu z pracovní dovolené si Lucca ani neoddechla a začala připravovat hudební sety na jednu z nejprestižnějších událostí podzimu, slavnostní otevření andělského music clubu Pantheon, které proběhne již v pátek 7. září v Plzni. Inspirací jí přitom jsou nejen poselství, které club nese, ale také nejlepší DJská esa v čele s Carlem Coxem, po jejichž boku měla možnost si letos v létě už po několikáté zahrát.Pobyt na Ibize si půvabná dýdžejka zpestřila také nafocením exkluzivních fotek v oblečení Pantheon. „Limitovanou kolekci opravdu andělských kousků oblečení jsem si fakt oblíbila a upřímně mohu říct, že jsem tam musela několik triček nechat. Tolik se všem líbila,“ směje se Lucca, která si ze slunného ostrova odvezla i jeden velmi nepříjemný zážitek.

„V restauraci, ve které probíhala jedna z tanečních party, jsem si nechala za djským pultem schovanou tašku se všemi osobními věcmi a šla jsem se koupat. Když jsem se po půl hodině vrátila, taška byla pryč. Nejhorší na tom bylo, že jsem v ní měla schovanou kameru, na které byla natočena všechna moje dosavadní vystoupení na Ibize, ze kterých jsem chtěla sestříhat video,“ povzdechla si DJ Lucca. Naštěstí se jí podařilo za odcizený přístroj narychlo obstarat náhradu. „Nakonec jsme sehnali tři roky starou kameru. Točit na ni byl sice boj, ale vše jsem nakonec zvládla,“ raduje se Lucca.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.

Lakina
(Lada Váňová)
pátek 24. 8. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Nejkrásnější česká DJka Lucca byla okradena. Vychytané.cz. [Online] 24. 8. 2012. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5909. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nejkrasnejsi-ceska-DJka-Lucca-byla-okradena
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.064s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 02:16