Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Půvabná Libuška Vojtková se nebojí konkurence o mnoho mladších krásek

Tanečnice a především maminka čtyřletého Matyáše Libuška Vojtková se konkurence českých krásek nebojí. Ačkoliv je o více než deset let starší, nedělalo jí problém si to naplno rozdat s Českou Miss World 2011 Denisou Domanskou a začínající talentovanou herečkou ze seriálu Cesty domů Vladanou Drvotovou. Nejednalo se ovšem o souboj pěstí, ale o čtvrtou etapu běžeckých závodů RunTour České pojišťovny.
Přidat na Facebook
Libuška přijela na závody s celou svojí rodinou. S malým Matyáškem absolvovala dětský závod na jeden kilometr. „Rozhodli jsme se udělat si příjemné sportovní odpoledne. Matyášek má navíc obrovskou radost, že vyhrál medaili a všem přítomným ji tady pořád ukazuje,“ smála se spokojeně Vojtková. Českou Miss World 2011 Denisu Domanskou, která je známa svou zálibou v běhu, přišli povzbudit rodiče. „Rodiče mě podporují ve všem, co dělám. Jen se mi je nepodařilo přesvědčit, aby běželi se mnou. Snad se to povede příště,“ prozradila Domanská.Protože je Denisa zapálenou sportovkyní rozhodla se účastnit i další etapy. Součástí tohoto ročníku závodů, je tzv. Moje výzva, kterou si každý závodník sám stanoví.„Jelikož má RunTour také charitativní podtext, rozhodla jsem se, že pokud další etapu nezvládnu uběhnout pod 26 minut, půjdu zpříjemnit den nemocným dětem a zorganizuji pro ně zábavné odpoledne,“ uvedla Denisa. Vybrané peníze ze startovného, a to minimálně 300 tisíc korun, budou v říjnu předány Dětskému kardiocentru Fakultní nemocnice v Motole, které se zabývá především diagnostikou a léčbou vrozených a získaných onemocnění srdce a velkých cév.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.

Lakina
(Lada Váňová)
úterý 14. 8. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Půvabná Libuška Vojtková se nebojí konkurence o mnoho mladších krásek . Vychytané.cz. [Online] 14. 8. 2012. [Citace: 30. 11. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5904. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Puvabna-Libuska-Vojtkova-se-neboji-konkurence-o-mnoho-mladsich-krasek-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.101.251
Serverový čas: čtvrtek 30. listopadu 2023 17:39