Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Znovuotevření klubu FABRIC

Fanoušci moderní klubové scény a ostravského Fabricu se již brzy dočkají a po letní rekonstrukci se znovu otevřou brány klubu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Crystal Grand Opening
sobota 1. září 2012 21:00
(konec +- neděle 2. září 2012 04:00)
Fabric
Ostrava 2 (CZ)
Po dvou měsíční odmlce se klub dočkal nového designu interiéru, který si naplno můžete vychutnat společně s novým zajímavým programovým konceptem klubu, vylepšeným zvukem a světelnými efekty, novým djským pultem, speciálními akcemi na baru a lepším posezením, originální FABRIC fotozdí, a s nabídkou členských klubových karet, které přinášejí množství slev a výhod nejen ve Fabricu, ale i u partnerských společností.

Kromě pravidelných rezidentních nocí Crystal, Evolution Special, Acapulco, Slim Slam Drum a Thriller, nabídneme i nové party a nové nadějné Dje, kteří Vás budou skvěle bavit každý víkend. Pátky nabídnou každý měsíc kalby ve všech oblíbených stylech taneční hudby, ať už to bude klasická House Party, Trance, Progressive, Electro, Dubstep, Hip Hop, R&B nebo Liquid Funk. Novinkou budou i videoprojekce vybraných koncertů a hudebních dokumentů zakončené djskou afterparty, třeba hned v září Vám nabídneme film Don`t Think od The Chemical Brothers. Naprostou novinkou jsou pravidelné sobotní párty s názvem Kluboška, kde uslyšíte aktuální rádiové hity a své oblíbené hity, přičemž poslední sobota v měsíc bude ve stylu oldies a ponese podtitul „Devadesátky-Osmdesátky“. Vstupné na tyto sobotní akce bude v podstatě zdarma, jelikož zaplatíte pouhých 30,- korun a za to na baru dostanete nealko zdarma.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří navštíví nově zrekonstruovaný klub Fabric, doporučujeme přijít zapařit na otvírací party Crystal s rezidentkou LayDee Jane. V září nás navíc čeká i megaparty 3G TOP CLASS NIGHT, na které vystoupí kromě české elity (Lucca, Laydee Jane, Martin Gredner...) jako headlineři švédský Marcus Schossow, britští Filthy Funk Funk a slovenská Nifra. Na konci měsíce ve čtvrtek 27.9. to zase bude nejdříve svátek pro DnB fanoušky v podobě speciální SSD vs LiR party a den poté v pátek 28.9. nás navštíví australská progressivní megastar - dj a producent tyDi, na posledním oficiálním warm-upu na pražskou halovku Trancefusion. Ať už si vyberete jakoukoliv party, doufáme, že se budete skvěle bavit a navštívíte nás znovu a znovu.

Přidáváme ještě line-up na sobotní Crystal Grand Opening s Laydee Jane :)

22:00-23:30 George Flame
23:30-01:30 Martin Gredner
01:30-03:30 LAYDEE JANE
03:30-05:00 Thomas Coastline
05:00-06:30 N-Rico

Těší se na vás

Fabric Team!
Adel
(Adéla Pšenčíková)
čtvrtek 30. 8. 2012 08:00
Pšenčíková, Adéla . 2012. Znovuotevření klubu FABRIC. Vychytané.cz. [Online] 30. 8. 2012. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5902. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Znovuotevreni-klubu-FABRIC
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.138.35
Serverový čas: sobota 4. února 2023 06:50