Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Dnešní večer zadarmo: FC Tescoma Zlín – FK Mladá Boleslav

Další fotbalový zápas Zlína je tady! Přijďte i vy podpořit naše fotbalisty v boji o záchranu s dalším těžkým soupeřem z horních pater tabulky už tuto středu na zlínskou Letnou. A pozor! Na dnešní zápas můžete jít zadarmo! Více na konci tohoto článku..
Přidat na Facebook
V neděli dovezli naši fotbalisti cenný bod z horké půdy v Příbrami, i když až do samého závěru sahali po třech bodech. Jen díky „vymyšlené“ penaltě ke konci zápasu se museli spokojit jen s bodíkem!

Ale už dnes, ve středu 18.4.2007 v 20:00, jedou borci na novo! Boj o záchranu je tvrdý a neúprosný! Nikomu se nechce sestupovat z první ligy. Dnešním soupeřem bude zase atraktivní soupeř z horních příček. Po víkendovém zaváhaní na půdě Kladna, chtějí hráči Mladé Boleslavy uspět ve Zlíně, jinak by si mohli značně zkomplikovat cestu do evropských pohárů. Zajímavostí je, že se Zlín příští týden utká s tímto soupeřem znova a to tentokráte v pohárovém zápase opět na domácím trávníku.

Nabízí spousta otázek, spekulací atd.., jak oba dva zápasy dopadnou! Proto se přijďte podívat, jak si s tím naši fotbalisti poradí! Určitě potěší a bude jistě zapotřebí ona pověstná divácká kulisa – třináctý hráč, tak jak tomu bylo se Spartou!

Protože to se zlínským fotbalem aspoň někdo myslí vážně, rozhodl se Fanclub s vedením FC Tescoma Zlín rozdávat lístky do domácího kotle před zápasem zadarmo!!!!!!


majkl
(Michal Gaja)
středa 18. 4. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Dnešní večer zadarmo: FC Tescoma Zlín – FK Mladá Boleslav . Vychytané.cz. [Online] 18. 4. 2007. [Citace: 22. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=589. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dnesni-vecer-zadarmo:-FC-Tescoma-Zlin-–-FK-Mlada-Boleslav-
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.112s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.239.95.36
Serverový čas: středa 22. května 2024 12:18