Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Mindcircus: Kouzelný večírek s Tomášem Haverlíkem

Kdyby vám náhodou nic neříkalo jméno Tomáš Haverlík, tak vězte, že jde o slovenského DJe, který má za sebou už dvanáct let hraní a jeho pojetí progressive znají i na večírcích na Ibize.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Mindcircus
pátek 7. září 2012 20:00
(konec +- sobota 8. září 2012 04:00)
Perpetuum
Brno (CZ)
Na Mindcircus byl přilákán proto, že jako jeden z mála lidí dokáže být opravdový. Tedy, možná tomu nebudete věřit, ale existují party, kde se lidem slíbí progressive trance a house, a místo toho se hrají jednodušší dance popové skladby. Můžeme se tedy těšit na set plný atmosférických ploch a hypnotických beatů, hudbu na kterou tančíte ve svých snech a možná o tom nevíte.

Emotion Brothers (Stěpána Brucka a Vyrysa) znáte z reklamy... pardon z party Emotion, jedné z mála trance akcí v Brně, co stála za řeč. Hrají většinou společně, a nejinak tomu bude i na Mindcircusu. Vyrysuv styl se pohybuje od melodickeho proggy k vokálovému upliftu. Štěpán Bruck hraje o chloupek našlápnutěj, má svoji emocionálni radishov E-motion na Sensation Factory.

Ian in run a Deepress, DJské a producentské duo, vydávají hudbu společně na německém labelu Vectiva. Také se postaví za playery společně a provedou vás jak svou produkcí, tak čerstvými novinkami. Jejich největší akce byla Kyau a Albert Live. Mají záběr až k elektro housu, ale stejně všichni víme, že bez progressive nás nenechají.

Joe Cormack, vysmátý uplifter z Lysé nad Labem je už stálici Mindcircusu. Má radioshow Trance stage (více uplift) a Sound of Freezer (více progressive). V poslední době si ho uzurpují Slováci, a nějaký Alex M.O.R.P.H. na akci Eargasmic. Copak si na nás nachystá tentokrát?

Nově se do toho pusti TyPhone, Blanenský trancový matador a pořadatel Lont Open Air. Spolu s Ian In Run a Deepressem se podílí na radioshow Soulborn Waves na rádiu Afterhours.fm. Začínal na Sound of Ibiza v Sedmém, za svoje největší úspěchy považuje svých několik účastí na dnes již legendární akci Emotion na Flédě. Očekávejte úderný energický trance až techtrance.

Nebude chybět ani organizátorka, Sheala, přestože se potýka s nemálo zdravotními problémy, pustí na vás extatickou energii z období, kdy trance byl ještě svěží a originální. Její milášci jsou John Askew, Indecent Noise, Gareth Emmery, Airbase, Paul Oakenfold a Ummet Ozcan, ale neboji se zabrousit do hypnotického deep progressivu... anebo vytáhnout ruské psytrancové duo Penta. Má ráda oldskool, a lidi co umí tančit jako na nekončících rave parties raných devadesátek.

Událost na FB: http://www.facebook.com/events/274343332666341/
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 23. 8. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Mindcircus: Kouzelný večírek s Tomášem Haverlíkem. Vychytané.cz. [Online] 23. 8. 2012. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5888. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mindcircus:-Kouzelny-vecirek-s-Tomasem-Haverlikem
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 03:13