Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nepozorný řidič měl velké štěstí

Včera, krátce po 23té hodině si povšimla hlídka Městské policie Zlín vozidla, jedoucího na třídě Tomáše Bati v protisměru. Stalo se tak v úseku u sadu Komenského, kdy řidič, jedoucí po ulici Gahurova odbočil doprava a dostal se tak do protisměru.
Přidat na Facebook
Měl velké štěstí, že v pruhu, do kterého vjel, se zrovna v tu chvíli nepohybovalo žádné jiné vozidlo, jedoucí ve svém směru. Strážníci proto za použití VOAZ vozidlo zastavili a řidiče vyzvali k prokázání totožnosti a podání vysvětlení. 34letý muž z Nejdeku (okr. Karlovy Vary) uvedl, že spěchal za svou přítelkyní do Lukova a nevšiml si platného dopravního značení a odbočil chybně vpravo. Jelikož provedená dechová zkouška neprokázala alkohol v organizmu, vyvázl řidič jen s blokovou pokutou.

Za poškozování ubytovny může jít až za mříže
Včera, krátce po půl páté hodině odpolední, přijalo SOC Městské policie Zlín oznámení, že se na ubytovně, na tř. T. Bati nachází muž, který zde byl dříve ubytován a nyní ji poškozuje. Na místo byla vyslána nejbližší hlídka MP Zlín, která od oznamovatelky zjistila, že dotyčným by měl být 31letý muž ze Zlína, strážníkům nikterak neznámý pro své časté protiprávní jednání. Důvodem jeho počínání měl být fakt, že jej správce odmítl na ubytovnu vpustit, jelikož právo na ubytování mu již skončilo. Výtržník se na místě již nenacházel a tak se strážníci, společně s policisty, kteří byli na místo přivoláni také, pustili do pátrání. Dotyčný byl po krátké chvíli nalezen uzamčen na toaletách, kde jak tvrdil, usnul a o ničem neví. Vzhledem k výši možné škody a povaze protiprávního jednání si celou věc převzali k dalšímu šetření kolegové z republikové policie.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 9. 8. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Nepozorný řidič měl velké štěstí. Vychytané.cz. [Online] 9. 8. 2012. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5884. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nepozorny-ridic-mel-velke-stesti
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.064s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 23:28