Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kristelová je bez vrásek: Nechala si aplikovat MetaCrill

Moderátorka Kateřina Kristelová zatoužila po vyhlazeném obličeji. Spojila se proto s doktorkou Ivanou Němečkovou, která v Praze otevřela První školící centrum MetaCrillu a nechala si odstranit vrásky okolo očí a úst. Aplikace tohoto injekčního implantátu trvala jen několik desítek minut a Kateřina omládla o deset let.
Přidat na Facebook
Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla zastavit čas. Ačkoliv maminka roční dcery Claudie nikdy v minulosti nepodstoupila žádnou plastickou operaci či estetický zákrok, vždy si uvědomovala, že se zub času ukáže i na její tváři. Rozhodla se proto svěřit odbornici na slovo vzaté a podstoupila redukci vrásek pomocí aplikace Metacrillu na luxusní pražské Aurum Clinic.



„Obličej a tělo mě živí, a proto jsem dlouho zvažovala, zda mám estetický zákrok podstoupit. Nakonec jsem rozhodla spolupracovat s paní doktorkou Ivanou Němečkovou, která je profesionálem na svém místě a vloni otevřela v Praze První evropské školící a aplikační centrum MetaCrillu,“ svěřila se Kateřina Kristelová, která se zároveň stala ambassadorkou MetaCrillu v Čechách.

„Kateřina je velmi krásná žena. Po konzultaci jsme se rozhodly pro aplikaci Metacrillu okolo očí a rtů, kde se jí začaly tvořit první vrásky,“ vysvětlila Ivana Němečková, která se řadí mezi světové kapacity v aplikaci MetaCrillu a je součastně hlavní školitelkou této metody v Evropě. Pod jejím vedením získalo již mnoho lékařů certifikát.

„Musím říct, že jsem touto estetickou metodou nadšená. Aplikace není bolestivá a jen pár hodin po zákroku jsem mohla mezi lidi, aniž by si někdo všimnout, že jsem si byla právě nechat vyhladit vrásky,“ dodala Kristelová.

MetaCrill je jedinečný a revoluční injekční implantát s okamžitým a dlouhotrvajícím výsledkem. Používá se k výplním rýh, povadlé kůže, vrásek a dalších vrozených nebo získaných estetických vad po celém těle. Cílem je dosažení mladšího a krásnějšího vzhledu. Má podobu viskózního gelu, neobsahuje žádné alergeny, proteiny ani toxické látky. Stimuluje k růstu a aktivitě kolagenových buněk, čímž se docílí přirozeného a trvalého efektu v místě aplikace. Nijak neomezuje svaly, takže se nemůže stát, že po aplikaci „ztratíte“ mimiku.

Zdroj: TZ Aurum Clinic
Lakina
(Lada Váňová)
neděle 19. 8. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Kristelová je bez vrásek: Nechala si aplikovat MetaCrill. Vychytané.cz. [Online] 19. 8. 2012. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5882. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kristelova-je-bez-vrasek:-Nechala-si-aplikovat-MetaCrill
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 22:22