Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

House Elements s Darrenem Emersonem

Se startem září se do ROXY znovu vrací noc House Elements a hned její první podzimní vydání, které proběhne v sobotu 8. 9. si říká o velkou pozornost.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
House Elements w/ Darren Emerson
sobota 8. září 2012 22:00
(konec +- neděle 9. září 2012 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
Speciálním hostem klubovky tria domácích DJs Biodan, Slater a TAZZ totiž nebude nikdo jiný než bývalý člen Underworld, renomovaný producent a jedna z bezesporu nejvlivnějších osobností na poli elektronické hudby - Darren Emerson!

Tento celosvětově proslulý a oblíbený DJ měl během své sedmnáctileté kariéry možnost spolupracovat se jmény jako Depeche Mode či Jamie Cullum a podílel se na tvorbě celé řady alb a singlů, jejichž prodeje přesáhly miliony kusů.

Již v pouhých osmnácti letech se Darren Emerson stal třetím členem proslulé kapely Underworld, která se v polovině 90. let stala opravdovým fenoménem, mimo jiné i díky legendární skladbě Born Slippy známé ze soundtracku kultovního filmu Trainspotting. Spolu s Underworld nahrál Darren Emerson tři komerčně extrémně úspěšná alba a postupně se z něj stal i jeden z nejvyhledávanějších remixérů své doby, s oficiálními předělávkami skladeb interpretů jako jsou The Chemical Brothers nebo Björk.

Björk – I Miss You (Darren Emrsone Mix): http://www.youtube.com/watch?v=Dx-sgYwehl4

V roce 2000 se Darren rozhodl odejít z Underworld a soustředit se na svou sólovou dráhu DJe, remixéra a manažera proslulého labelu Underwater. Brzy získal vlastní rezidentní noc v legendárním klubu Pacha na Ibize, která byla v anketě DJ Magazine vyhlášena nejlepší house party léta. Spolu s djem Sashou vyprodukoval dnes již klasickou skladbu Scorchio, která byla považována za skutečnou elektronickou hymnu své doby. Následovala série tří tématických kompilací pro Global Underground, jež dodnes patří mezi to nejlepší, co na této značce vyšlo.

Darren Emerson & Sasha – Scorchio: http://www.youtube.com/watch?v=7WdrvedKpMY

V roce 2010 Darren Emerson zakládá nový label Detone a pokračuje ve svém nekončícím turné po nejlepších světových klubech a festivalech. 8. září 2012 budete mít jedinečnou příležitost poslechnout si jeden z jeho setů i vy, v pražském klubu Roxy na party House Elements!

Další info o akci najdete zde: http://www.facebook.com/events/443354912362265/

http://darrenemerson.com/

http://www.myspace.com/dazemerson

http://www.facebook.com/DarrenEmersonMusic

http://twitter.com/darrenemerson

http://soundcloud.com/darren-emerson
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 16. 8. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. House Elements s Darrenem Emersonem. Vychytané.cz. [Online] 16. 8. 2012. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5876. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/House-Elements-s-Darrenem-Emersonem
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 02:02