Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Joseph Capriati se vrací do ČR!

Po necelém roce se do ČR opět vrací jedno z nejvýraznějších jmen současné světové techno scény – pětadvacetiletý Ital Joseph Capriati!
Přidat na Facebook
Zatímco v listopadu 2011 se předvedl v jedné z největších hal brněnského výstaviště, tentokrát rozpumpuje známé kluby Perpetuum a Touster, které shodně po nedávné rekonstrukci poskytují zasloužený komfort jak pro DJe tak pro milovníky pořádné taneční hudby.

Capriati se zde představí v rámci warm-upu k nadcházejícímu dílu Apokalypsy, a proto stojí za zmínku připomenout si, jak on sám vzpomíná na své premiérové vystoupení na této největší indoor techno party u nás.„Do České republiky jsem se zamiloval! Zamiloval jsem se do vašeho publika právě díky Apokalypse. Jste vždy plní energie ale zároveň máte jasno v tom kdo a co hraje. Máte nádhernou zemi s bohatou historií a velmi přátelskou atmosférou. Už se k vám v září zase moc těším!“ (vyjmuto z rozhovoru, který bude již brzy zveřejněn)

Připomeňme si také jeho bezprostřední pocity po hraní, které světu sdělil skrz svůj facebookový kanál:

„WOW Apokalypsa… to byla ale úžasná a velkolepá party! Chtěl bych poděkovat, že jste mě k vám zase pozvali (pozn. poprvé hrál J. Capriati na festivalu Pleasure Island) a díky za vaše úžasné publikum! Fakt to umíte rozbalit! Doufám, že se k vám brzy vrátím…“A jak, že to vlastně na Apokalypse během Capriatiho vystoupení vypadalo? Koukněte na videa…Set Josepha Capriatiho z Apokalypsy All Star Game ke stažení zde:
http://www.uloz.to/xmnsukW/04josephcapriati-apokalypsaallstargame34-mp3

Tak co, už se těšíte na premiérové klubové vystoupení jednoho z nejžádanějších techno DJů současnosti? Pak navštivte 21. září brněnský klub Perpetuum nebo o den později pražský klub Touster! Držitelé vstupenek VIP Gold Apokalypsa mají vstupné zdarma.

Událost na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/434109163279544/


Zdroj: TZ Apokalypsa
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 15. 8. 2012 15:00
Chovancová, Michaela. 2012. Joseph Capriati se vrací do ČR!. Vychytané.cz. [Online] 15. 8. 2012. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5875. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Joseph-Capriati-se-vraci-do-CR!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.081s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 02:55