Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

OAF: Fatboy Slim dorazí stíhačkou

Na místě už je v tuto chvíli více než 8 tisíc lidí a Fatboy se z nebe přiřítí stíhačkou! Chceš to vidět? Tak sbal saky paky a hurá do Panenského Týnce!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Open Air Festival 2012
čtvrtek 9. srpna 2012 21:00
(konec +- pátek 10. srpna 2012 04:00)
Letiště Panenský týnec
Panenský týnec (CZ)
Legenda taneční hudby Fatboy Slim má v těchto dnech opravdu nabitý program a je skoro zázrak, že se organizátorům Open Air Festivalu podařilo přivézt ho do Panenského Týnce. Do České republiky si odskočí ze zkoušek na své vystoupení na závěrečném ceremoniálu právě probíhajících Letních olympijských her v Londýně.

Do Prahy přilétá private jetem. Po 2 hodinovém koncertě, který proběhne v pátek od půlnoci do dvou hodin do rána na O2 Main Stage pak odlétá zpět do Londýna na zkoušky k Olympiádě.

V areálu Open Air Festivalu už probíhají přípravy na avizovanou obří audio vizuální show, která bude vystoupení Fatboy Slima doprovázet. Přes noc se chystala stage – led screen, laser, videa…. prostě bude to opravdu mega párty.

„Podařilo se nám zajistit i přenos celého koncertu, který budeme vysílat v rámci streamu Open Air Festivalu na www.openairfestival.cz, ale upřímně, kdo by si vybral online přenos, když takovou jedinečnou show může vidět naživo“ říká Milena Palečková, dramaturgyně festivalu.

Fatboy Slim si po nesčetných zahraničních show pro statisíce fanoušků odbude své premiérové festivalové vystoupení v Česku. Muzikant a producent hudby, která kombinuje elektroniku, big beat, breakbeat a hip hop, obdržel během své více než dvacetileté kariéry mnoho cen MTV i ocenění za celoživotní přínos. Není se čemu divit 
– rytmus skladeb The Rockefeller Skank nebo Right Here, Right Now rozeznívá kluby a rozechvívá radiové antény po celém světě. Jako další zástupci elektroniky vystoupí na Open Air Festivalu letos i Gorillaz Sound System, audio-vizuální projekt a jediná příležitost, jak si užít hudbu Gorillaz živě s obří animací. Trojici doplní Bloody Beetroots DJ Set, italské elektro-punkové duo v černých maskách.Včera se areál letiště v Panenském Týnci začal plnit davy tancechtivých účastníků letošního ročníku Open Air Festivalu. Počasí přálo, areál stále roste a atmosféra je báječná. K tomu přispěly koncerty super kapel jako Uširváč, Plexis, Tony Ducháček & Garage, Rybičky 48, Wohnout a taky jízda na vlně techna house s DJs na SOL The Night.

Sbalte se a rychle doražte, stanové městečko se rychle plní

Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 10. 8. 2012 15:00
Chovancová, Michaela. 2012. OAF: Fatboy Slim dorazí stíhačkou. Vychytané.cz. [Online] 10. 8. 2012. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5864. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/OAF:-Fatboy-Slim-dorazi-stihackou
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 01:49