Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jak se dělá glamour příběh

On a Ona. Ona a On. Když na sebe poprvé pohlédli, jen se zdvořile usmáli. On byl krásný, bohatý, silný, rozený vítěz a všichni na něm mohli oči nechat. Ona byla krásná, sebevědomá, nespoutaná a odtrhnout od ní pohled se zdál být nadlidský úkol.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce

čtvrtek 1. ledna 1970 01:00
(konec +- čtvrtek 1. ledna 1970 01:00)

()
Soutěžilo se o 10 x 2 volné vstupy Basic na Glamour foto & dance festival na Okoři 31.8. - 1.9.2012. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Setkali se tváří v tvář a jakoby se znali celá léta. Jim samotným to bylo jasné a věděli to okamžitě i všichni ostatní. On a Ona jsou pár, patří k sobě. On, Ferrari 599GTO. Ona, Hana Mašlíková, modelka nazývaná dračice nebo prostým „sexbomba“.

Jedna fotka a máte celý příběh. Každý, kdo fotí, ale ví, že dostat takovou fotku, do které se začtete a která vám začne vyprávět, není snadné. Musíte mít štěstí na jedinečný okamžik, na místo, na souběh událostí, na to správné světlo. Pokud chcete dělat glamour fotografie, musíte na svém příběhu sami zapracovat. Glamour bývá pro svou dráždivost, smyslnost a eleganci někdy přirovnáván k Hollywoodu. Tomu se zas říká „továrna na sny“ a tohle slovní spojení v sobě nese jak samotný příběh, tak taky pohled do zákulisí, kde se na příbězích a snech tvrdě pracuje. Stejně náročnou přípravu často vyžaduje focení glamour – ateliér, světla, modelky, vizážisti, dekorace – tedy to, co mívají k dispozici jen profesionálové.
A právě proto vzniká XTASY glamour photo festival. Fotografický festival udělá celou náročnou práci příprav za vás, a vy si jen 31. srpna a 1. září přijedete na Okoř, vytáhnete foťák a ponoříte se do focení. Na Okoři bude totiž čekat devět otevřených ateliérů s různým pozadím, s profi svícením, s profi modelkama, s prostorem pro fotografy a s kompletním servisem. Na vás už zbude jen focení a psaní vlastních příběhů.Jeden z nich, který si můžete na Okoři napsat a nafotit, vám pomůže vytvořit i Hana Mašlíková a Ferrari 599GTO. Seznámili se spolu už začátkem tohoto týdne na zkušebním focení a na tuhle „zásnubní party“ jsme dostali pozvánku. Hanka s Ferrarkem ( potykali jsme si) si opravdu sedli a slušelo jim to, mě ale nejvíc bavil ten frmol a přípravy okolo. To, co na fotkách nevidíte.Pojďme si odzoomovat z fotky, abychom celé to zázemí a práci, továrnu na sny, viděli: nejdřív světla a větrák, pak osvětlovače, produkci a fotografy, pak vidíte, že jsou všichni v malé tovární hale nebo někde ve skladu, vzdalujete se dál a vidíte i vrata do haly, catering a všechny ostatní členy produkce, za chvíli je poznat, že jsme v malém skladu osvětlovací techniky v Břežanech u Prahy.Je večer, poměrně pozdě. Ferrari a Hanka se sešli už kolem osmé hodiny. Na Hanku čeká klasický úděl hvězdy, tedy klábosení a čekání, až bude scéna připravená. To Ferrari má dnes poměrně tvrdší chleba, na scénu jde hned a účastní se nasvěcování, zásadní ateliérové alchymie. Jsou tu dvě tisícovky Fomei, jedna Arri tisícovka a šestikilo, malý Kinofla pod auto pro spodní nasvícení, nástavný reflektor „beautydish“. Zkouší se různé varianty a kombinace světel tak, aby pro samotný festival všichni věděli, jak si která světla k sobě sednou. Mě nejvíc bavila velká koule Sunbounce, ta si ale vysloužila spíš vrtění hlavou a dnes zůstane jen jako náhradník.Myslel jsem si, že se tady něco přiučím a budu si pak moci sám připravit scénu pro svoje glamour fotky. V různých variacích osvětlení se ale přestávám orientovat. Vykašlu se na to a pojedu na Okoř na fotografický glamour mejdan. Hanku si nafotím i s harleyem, jako Playboy bunnie, ve vězení nebo drsně jako Hard Rock. Při focení je skvělá a bezprostřední.
Konečně. Hanka jde na plac. On a Ona. Ona a On.
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 7. 8. 2012 10:00
Chovancová, Michaela. 2012. Jak se dělá glamour příběh. Vychytané.cz. [Online] 7. 8. 2012. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5850. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jak-se-dela-glamour-pribeh
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 05:11