Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

RHCP: mobilní vstupenka na koncert je nejlevnější!

RED HOT CHILI PEPPERS JSOU JEDNOU Z NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH ROCKOVÝCH KAPEL V HUDEBNÍ HISTORII. PRODALI PŘES 60 MILIÓNŮ ALB, ZÍSKALI GRAMMY TÉMĚŘ VE VŠECH KATEGORIÍCH, VE KTERÝCH BYLI NOMINOVÁNI..
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Red Hot Chili Peppers
pondělí 27. srpna 2012 21:00
(konec +- úterý 28. srpna 2012 04:00)
Synot Tip Aréna (Eden)
Praha - Vršovice (CZ)
NENÍ DIVU, ŽE V SOUČASNÉ DOBĚ PATŘÍ MEZI NEJŽÁDANĚJŠÍ FORMACE NA SVĚTĚ. JEJICH JEDINEČNÝ A OSOBITÝ ZVUK JE ZALOŽEN NA KOMBINACI ROCKU, PUNKU A FUNKU. CO DODAT K JEDNÉ Z NEJORIGINÁLNĚJŠÍCH KAPEL, KTERÁ KAŽDÝM SVÝM NOVÝM ALBEM PŘITÁHNE DALŠÍ A DALŠÍ POSLUCHAČE, ÚTOČÍ NA PŘEDNÍ PŘÍČKY HITPARÁD, ALE V PRVNÍ ŘADĚ PŘEDVÁDÍ NEUVĚŘITELNÉ A DIVOKÉ VÝKONY V RÁMCI SVÝCH ŽIVÝCH VYSTOUPENÍ.

MOBILNÍ VSTUPENKA - VSTUPENKA PŘÍMO NA VÁŠ MOBILNÍ TELEFON!

CENA VSTUPENKY PŘES MOBIL JE 1400 KČ. VSTUPENKA JE DO SEKTORU STÁNÍ. VSTUPENKU JE MOŽNÉ KOUPIT JEN PŘES MOBIL.

> DOSTUPNOST VSTUPENEK
• vstupenky jsou dostupné pro zákazníky O2, T-MOBILE a VODAFONE
• vstupenky je možné zakoupit na mobilních stránkách http://murl.cz/rhcp
• O2 zákazníci mají dále možnost získat zdarma odkaz na související mobilní stránky přímo do svého telefonu zasláním SMS s klíčovým slovem „rhcp sleva“ na 999 160.

> CENA VSTUPENEK
• plná cena vstupenky 1 500 Kč (sektor stání)
• 100 Kč sleva při platbě mobilem
• najednou je možné objednat a zaplatit max. 1 vstupenku. Požadavky na nákup vstupenky lze opakovat

> O M-PLATBÁCH
• platba mobilním telefonem je bezpečný a jednoduchý proces. Vyberete si produkt nebo službu na stránkách poskytovatele (může jít o cestovní pojištění, vstupenku na koncert, atd.), kam přistoupíte z mobilního telefonu a kliknete na možnost „Zaplatit“. Vyplníte Vaše telefonní číslo, telefonní číslo, kam má být vstupenka nebo doklad o zaplacení zaslán, zvolíte Vašeho mobilního operátora a potvrdíte souhlas s provedením platby. Poté budete přesměrováni na potvrzovací stránku a platba za produkt nebo službu se uskuteční. Po provedení transakce Vám přijde informační SMS nebo přímo SMS vstupenka. Platba bude následně buď stržena z Vašeho kreditu, nebo se objeví na Vašem měsíčním vyúčtování za využívání
mobilních služeb

> PODMÍNKY PRO REALIZACI
Platbu je nutné uskutečnit přímo z Vašeho mobilního telefonu přihlášeného do mobilní sítě operátora. Platby ze zařízení připojeného přes jiný druh spojení, Wii apod., nejsou všemi operátory podporovány. Abyste mohli využívat m-platbu, musíte disponovat dostatečným kreditem pro platbu , zároveň nesmíte mít tuto volbu zablokovanou a v případě využívání tarifu je vyžadována dobrá platební morálka.

MOBILNÍ VSTUPENKA je SMS ZPRÁVA S  KÓDEM, který bude po předložení při vstupu do místa konání akce zkontrolován čtecím zařízením a na základě toho bude umožněn vstup. Po jejím přečtení nelze již vstupenku dále použít. Vstup bude povolen pouze na základě té vstupenky, která bude předložena a zkontrolována čtecím zařízením jako první. Při jakémkoliv dalším předložení vstupenky nebo její kopie nebude k takto předložené vstupence nebo její kopii přihlíženo a na jejich základě nebude povolen vstup na akci, a to bez ohledu na to, kdo ji předloží.LIVE NATION neodpovídá za žádné obtíže způsobené neoprávněným zkopírováním
nebo přeposláním této vstupenky.

VÍCE INFORMACÍ na http://murl.cz/rhcp

HELPDESK PRO KLIENTY - Pro klienty bude určena helpdesková e-mailová adresa: m-ticket@proveon.cz, kam lze směřovat případné reklamace ohledně doručení vstupenky.

SOUTĚŽ O SETKÁNÍ S KAPELOU RED HOT CHILI PEPPERS!
Nejenom, že při platbě přes mobil získáváte nejlevnější vstupenku na jejich pražský koncert. Ze všech takto zakoupených lístků získají navíc dva lidé možnost se s legendární kapelou setkat v zákulisí. Proto neváhejte a zaplaťte svoji vstupenku na jedinečné “čili papričky” obilním telefonem.

Pravidla při výběru výherce:
Jelikož nemůžeme losovat, budeme výherce vybírat tak, že v chronologické řadě nakupujících vyhraje ten, kdo nakoupí lístek v polovině této řady, a ten, kdo nakoupí jako poslední. Například při 3000 nákupů přes mobil vyhrává 1500. a 3000. nakupující.
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 6. 8. 2012 16:00
Chovancová, Michaela. 2012. RHCP: mobilní vstupenka na koncert je nejlevnější!. Vychytané.cz. [Online] 6. 8. 2012. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5846. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/RHCP:-mobilni-vstupenka-na-koncert-je-nejlevnejsi!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.142s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: sobota 10. června 2023 02:03