Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Čuník se vydal na výlet

Nedělní dopoledne tak trochu připomínalo slavnou scénku z kultovního filmu Slavnosti sněženek. Krátce před devátou hodinou přijalo SOC Městské policie Zlín oznámení, že na ulici Nová cesta, v lokalitě Štípa, pobíhá čínské prase.
Přidat na Facebook
Na místo byla vyslána hlídka z okrskového pracoviště Štípa, přičemž se jednomu se strážníků podařilo zvíře zahnat do jedné ze zahrad a posléze prase odchytnout. Strážníci se kontaktovali jak se ZOO Lešná, tak i s veterinářem, ale ZOO prasátko nepostrádalo a případný možný majitel měl své zvíře doma. Proto bylo prase umístěno na útulek pro opuštěná zvířata.

Návštěvu u syna vyměnil za návštěvu záchytky
Vskutku neobvyklým způsobem chtěl na návštěvu za synem jeho podnapilý otec. Stalo se tak v pondělí, krátce po 18té hodině na ulici Přílucká. SOC MP Zlín přijalo prostřednictvím tísňové linky oznámení, že se před jedním z domů nachází podnapilý muž, který před vchodem převrátil lavečku a dobývá se do domu. Na místo byla vyslána nejbližší hlídka MP Zlín, která po příjezdu již dotyčného zastihla uvnitř domu, kterak bouchá a kope do jedněch ze dveří. Strážníci 46letého muže z Vlachovic vyzvali k podání vysvětlení, k čemuž tento uvedl, že chtěl na návštěvu k synovi. Když se nemohl dostat do domu, tak ve vzteku převrátil lavečku a pak se na syna snažil dobouchat a dokopat, ovšem bezvýsledně. Provedená dechová zkouška u něj prokázala téměř 3 promile alkoholu v organizmu a vzhledem k tomu, že nehodlal zanechat svého protiprávního jednání, byl přivolán lékař k posouzení jeho zdravotního stavu a možného umístění do PAZS Kroměříž. Zde také skončil, jelikož lékař konstatoval, že je krom prosté opilosti po zdravotní stránce v pořádku.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín


Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
úterý 24. 7. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Čuník se vydal na výlet. Vychytané.cz. [Online] 24. 7. 2012. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5840. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Cunik-se-vydal-na-vylet
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: sobota 10. června 2023 02:44