Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Viktor Limr překonává sám sebe

Herec z populárního seriálu Cesty domů Viktor Limr tvrdě maká na své kondici. Nejen, že pravidelné běhá, ale snaží se překonat i své kolegy a to se mu zatím daří. V sobotu 14. července se v Liberci uskutečnil již třetí závod běžeckého seriálu RunTour České pojišťovny 2012, kde Limr opět snížil svůj čas v závodu na 5 kilometrů. Tentokrát vše bylo nejspíš ovlivněno přítomností liberecké rodačky a zpěvačky Olgy Lounové a krásných vítězek soutěže Miss Liberc Open 2012. Před závodem ochotně přítomným slečnám pomáhal s protahovánímztuhlých svalů.
Přidat na Facebook
Herec měl před závodem podporu ze všech stran. Tisková mluvčí FN v Motole Pavlína Danková mu držela palce od samého začátku, pár cenných rad dostal od přítomných sportovců a Lounová jej motivovala už jen svým nadšením pro dobrou věc. Nicméně přípravu Olga podcenila. Zatímco si vybírala tu správnou běžeckou obuv, Viktor Limr trénoval, aby překonal svůj dosavadní běžecký rekord.„Mám velkou radost, že se mi na pěti kilometrové trati podařilo překonat svůj vlastní rekord. V Brně jsem doběhl v čase 28 minut a dvě sekundy, nyní byl výsledný čas téměř o minutu lepší,“ pochlubil se v cíli herec Viktor Limr, který v současné době září v seriálu Cesty domů. Limr oproti svým hereckým kolegům zatím nevynechal ani jeden závod seriálu RunTour a pravidelně běhá i ve svém volném čase. „Snažím se udržovat v kondici a běh je pro mě ideálním řešením. Nemám čas chodit pravidelně do fitnesscentra či k nějakému trenérovi,“ dodal Limr.

Mezi sportovci nechyběli běžci na lyžích Dušan Kožíšek, Jiří Magál a sdruženář Pavel Churavý. RunTour České pojišťovny má také charitativní rozměr. Vybrané peníze ze startovného, a to minimálně 300 tisíc korun, budou předány Dětskému kardiocentru Fakultní nemocnice v Motole, které se zabývá především diagnostikou a léčbou vrozených a získaných onemocnění srdce a velkých cév.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 19. 7. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Viktor Limr překonává sám sebe. Vychytané.cz. [Online] 19. 7. 2012. [Citace: 29. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5836. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Viktor-Limr-prekonava-sam-sebe
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: pondělí 29. května 2023 08:04