Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Far East Movement zvou fanoušky na zítřejší koncert v Roxy

Far East Movement přijedou už zítra uchvátit Prahu – své hitovky představí v úterý 17. července v pražském klubu Roxy. Speciálními hosty večera budou Ben Cristovao a The Glowsticks, feat. DJ Castor, kteří show odstartují.
Přidat na Facebook
O tom, že si čtveřice asijsko-amerických electrohoperů nemohla vybrat lepší předskokany, není pochyb. Český support slibuje energické vystoupení, během kterého představí písně z nové desky. „Sáhneme do nových stylů a přineseme do Čech zase něco nového. Kdo slyšel song Prdel, už ví, že tohle album bude jiné,“ avizoval už před časem kanadský producent a polovina uměleckého dua The Glowsticks Verse-Atile.

A právě zmiňovaná píseň s jadrným názvem bude jednou z těch, které v Roxy zazní poprvé live. „Song Prdel vznikl z recese, rozhodně jsem neměl v úmyslu se vytahovat. Prostě jsem si jen udělal legraci ze všech lidi, co kritizují cizí tvorbu, aniž by sami něco dělali… O to víc mě překvapilo, jaký měl u lidí úspěch. Fakt jsem nečekal tak pozitivní reakce, ani to, že si ho přehraje milion lidí,“ přiznává Ben Cristovao.

Na koncert se samozřejmě pečlivě připravují i samotní Far East Movement, kteří letos v metropoli vystoupí už podruhé a nově představí skladby z připravovaného alba Dirty Bass. „Už se do Prahy moc těšíme! Minule jsme tady byli s LMFAO a energie českých fanoušků byla úžasná. Tentokrát přijedeme s osazenstvem Dirty Bass crew. Budeme mít tři MCs a DJe, a do toho budou i živé nástroje, takže to bude pořádná jízda,“ slibuje kalifornská partička. Pražský koncert Far East Movement se speciálními hosty Benem Cristovao a The Glowsticks má tak všechny předpoklady stát se klubovou událostí léta – již v úterý 17. července v pražském klubu Roxy (Dlouhá 33, Praha 1).

Vstupenky jsou dostupné v síti Ticketpro a online na Ticketpro.cz a v den koncertu také v místě konání.

Hlavním mediálním partnerem této akce je Rádio Evropa 2.

Zdroj: TZ Championship music

Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 16. 7. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Far East Movement zvou fanoušky na zítřejší koncert v Roxy. Vychytané.cz. [Online] 16. 7. 2012. [Citace: 9. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5833. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Far-East-Movement-zvou-fanousky-na-zitrejsi-koncert-v-Roxy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.119s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: pátek 9. června 2023 02:59