Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Lounová mění profesi, bude nosit obědy

Velmi napínavý souboj se odehrál mezi Pavlínou Dankovou a Olgou Lounovou, které se rozhodly pokořit pěti kilometrovou trať ve třetí etapě RunTour České pojišťovny v Liberci. Na start se po boku profesionálních a amatérských běžců postavily také půvabné vítězky soutěže Miss Liberec Open 2012 Natálie Kotková a Klára Kabátková, hvězda seriálu Cesty domů, herec Viktor Limr a olympionici Jiří Magál a Dušan Kožíšek.
Přidat na Facebook
Rodačka z Liberce a zpěvačka Olga Lounová si dala velmi netradiční výzvu s tiskovou mluvčí FN v Motole Pavlínou Dankovou. „Pokud na pěti kilometrové trase nedoběhnu pod třicet minut, budu muset dětem, které jsou hospitalizovány na Dětském kardiocentru nemocnice v Motole, nosit jeden den obědy,“ prozradila před startem Lounová. Všichni proto s napětím očekávali, jak Olga dopadne. Nakonec to nestihla o necelou půl minutu. „Vůbec mi nevadí, že jsem sázku prohrála. Nemocných dětí je mi vždy moc líto, a jestli jim vykouzlím úsměv na rtech, tak to pro mě bude ta největší výhra,“ svěřila se po závodě Olga Lounová.Pavlína Danková do Liberce dorazila se svým životním partnerem Milanem Benešem, který je členem představenstva České pojišťovny. „S Milanem jsem opravdu šťastná. Byli jsme na dovolené na Krétě, poté na filmovém festivalu v Karlových Varech a chystáme se na letní olympiádu do Londýna. Oba jsme velcí sportovní fandové, tak to pro nás bude opravdu nevšední zážitek,“ uvedla tisková mluvčí FN Motol Pavlína Danková.

RunTour České pojišťovny má také charitativní rozměr. Vybrané peníze ze startovného, a to minimálně 300 tisíc korun, budou předány Dětskému kardiocentru Fakultní nemocnice
v Motole, které se zabývá především diagnostikou a léčbou vrozených a získaných onemocnění srdce a velkých cév.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 16. 7. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Lounová mění profesi, bude nosit obědy. Vychytané.cz. [Online] 16. 7. 2012. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5832. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Lounova-meni-profesi,-bude-nosit-obedy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: úterý 30. května 2023 10:04