Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Death By Chocolate jedou na Sázavafest!

Po velkém zklamání samotného festivalu a především všech festivalových fanoušků kvůli neúčasti britské kytarovky Kaiser Chiefs a kapely Skindred, známe již jméno náhradníků za Skindred!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sázavafest
čtvrtek 2. srpna 2012 21:00
(konec +- pátek 3. srpna 2012 04:00)
Areál Zelený Ostrov
Benešov (CZ)
Namísto kapely Skindread tak vystoupí švýcarská kapela Death By Chocolate. A jak nejlépe charakterizovat jejich „čokoládový“ styl hudby? Zkuste smíchat porci kytarových rytmů se zvuky syntezátorů a dobrými Rock’n’Rollovými šoty a dostanete Death By Chocolate. Zařadit bychom je také mohli do známějšího indie rocku. Tato kapela vás povzbudí, nabudí a především vás vytrhne z průměrné world music. http://www.youtube.com/watch?v=c_7iwG-4d2g&feature=related
To, že se jim daří zapůsobit na své fanoušky až nadprůměrně skvělým dojmem, dokázali již svoji debutovou deskou „My Portable Love“ a následujícími 140 koncerty, na kterých předvedli neuvěřitelně energetickou show, která uchvátila publikum po celé Evropě. Death By Chocolate mají v současné době další své debutové album s názvem „From Birthday to Funerals“, které je plné života, hravých rytmů a je prostoupeno neuvěřitelným tempem. Ale více než vše ostatní, cítí fanoušci při poslechu Death By Chocolate neustálou tendenci si jakkoliv pošlapávat do rytmu. Na Sázavafestu si Death By Chocolate můžete poslechnout v pátek 3. srpna.
Dvanáctý ročník multikulturního festivalu Sázavafest musel upravit svůj festivalový program z důvodu nepříznivé situace v oblasti sponzoringu a tím i souvisejícím problémem – nedostatku finančních prostředků. Pavel Kloupar, ředitel a dramaturg festivalu dodává: „Abychom s jistotou uspořádali letošní ročník Sázavafestu a nezadlužili další ročníky festivalu, rozhodli jsme se na poslední chvíli zrušit vystoupení rockové kapely Kaiser Chiefs. Současně jsme ze zahraniční agentury obdrželi informaci, že do Benešova nedorazí ani kapela Skindred. Je to poprvé ve dvanáctileté historii, kdy jsme nuceni s ohledem na dodržení veškerých finančních závazků spojených s festivalem program částečně změnit.“
Skalní příznivci kapely Kaiser Chiefs a Skindred obdrží jako omluvu od pořadatelů festivalu slevu na příští Sázavafest: „Všem příznivcům obou kapel se omlouváme a jako kompenzaci nabízíme výměnu letošní vstupenky na našem infostánku uvnitř areálu Zelený ostrov za dvěstěkorunovou slevu na vstupenku Sázavafestu v roce 2013“, dodává Kloupar.
Kromě kapely Death By Chocolate se festivaloví fanoušci mohou těšit na megastars hip-hopové a taneční scény. První srpnový víkend se v Benešově u Prahy představí světově známá kapela z New Yorku Fun Lovin‘ Criminals a DJská legenda Paul Oakenfold! V nové Promopro Dance Hall se pak vedle DJe Saka Noela představí Mike Candys, Dennis Sheperd, Chris Sadler a další.
Na klasických hudebních pódiích Sázavafestu vystoupí také Molotov, Frantic Sunday, Coby Grant, Katarína Knechtová, Yellow Umbrella a Lyre Le Temps. Z domácích hudebních interpretů se zde pokusí Sto zvířat o rekord, Mňága a Žďorp oslaví 25. výročí a vystoupí i Wohnout, Mr.Cocoman, Švihadlo, Charlie Straight, Nightwork, Mig 21, Buty, Xindl X, Monkey Business, Aneta Langerová. Návštěvníky Sázavafestu čeká i řada nehudebních vychytávek, třeba předat dítě do dětského koutku nebo oslavit 50. narozeniny s Michalem Vieweghem se spoustou autorského čtení.
Celofestivalové vstupenky se dají nyní pořídit v síti Ticketportal za předprodejních 1.390 Kč, na místě pak budou k mání za 1.600 Kč. Pořadatelé opět také zavedou na místě jednodenní vstupné a to na čtvrtek za 150 Kč, pátek za 800 Kč a sobotu za 800 Kč. Více na www.sazavfest.cz
Petr Wacko
(Petr Wacko)
středa 25. 7. 2012 08:00
Wacko, Petr. 2012. Death By Chocolate jedou na Sázavafest!. Vychytané.cz. [Online] 25. 7. 2012. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5819. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Death-By-Chocolate-jedou-na-Sazavafest!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.115s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.92.49
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 08:22