Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Natočte Open Air Festival s mobilní aplikací Vaše oči

Staňte se součástí štábu Televize Metropol, která ve spolupráci s Open Air Festivalem představí unikátní projekt s názvem Vaše oči.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Open Air Festival 2012
čtvrtek 9. srpna 2012 21:00
(konec +- pátek 10. srpna 2012 04:00)
Letiště Panenský týnec
Panenský týnec (CZ)
Zveme všechny diváky a festivalové návštěvníky, aby se zapojili do tvorby televizního vysílání prostřednictvím vychytávky v podobě nové mobilní aplikace Vaše oči. Díky ní budete moci natáčet a posílat videa přímo do televizního studia, na web Televize Metropol a na YouTube kanál projektu. A kde jinde začít, než ve víru festivalového dění?

Aplikaci si návštěvníci na Open Air Festivalu vyzkouší úplně premiérově. Po jeho skončení ale projekt Vaše oči jede dál a bude sloužit k zapojení veřejnosti do vysílání a tvorby televizního zpravodajství TV Metropol. Natočit video na mobil a vidět ho v televizním vysílání? Nabijte si baterky a vyleštěte čočky, stali jste se potenciálními televizními reportéry!

Aplikaci si můžete stáhnout zde pro Android a zde pro iPhone, nebo na webu projektu metropol.cz/vaseoci. Pak už jen natáčejte co nejzajímavější situace, nejvtipnější příhody a nejdůležitější okamžiky, a hlavně – sdílejte! Videa natočená na festivalu poputují přímo do procesu zpracování, brzy po natočení se objeví na webu TV Metropol, na jejím YouTube kanálu, na Facebooku Miluju Prahu a na LED obrazovkách přímo na festivalu.Kromě role televizního zpravodaje si můžete vyzkoušet i roli autora hudebních klipů. Ve spolupráci s TV Metropol se letošní „andělská“ kapela Mandrage rozhodla nechat natáčení klipu k písni Diplomat na svých fanoušcích, a vám se tak nabízí příležitost vidět své jméno v jeho titulcích. Jak toho dosáhnout? Buďte se svým mobilem u pódia a až zazní první tóny písně Diplomat, natočte co nejlepší záběry. Prostřednictvím aplikace Vaše oči je pak odešlete přímo do studia. Z vašich nejpovedenějších videí bude sestříhán finální hudební klip, který se objeví v TV Metropol i na YouTube. Nezapomeňte se pak pochlubit přátelům, že jste jeho spoluautory.

Zde ke shlédnutí promo video k aplikaci Metropol (projekt Vaše oči):Link na YouTube kanál: http://www.youtube.com/user/vaseoci/
Více informací na www.metropol.cz a www.openairfestival.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 19. 7. 2012 16:00
Chovancová, Michaela. 2012. Natočte Open Air Festival s mobilní aplikací Vaše oči. Vychytané.cz. [Online] 19. 7. 2012. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5803. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Natocte-Open-Air-Festival-s-mobilni-aplikaci-Vase-oci
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: sobota 10. června 2023 02:19