Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Mobilní TOI TOI Camp zpříjemní návštěvníkům pobyt na Benátské noci

Po prvním zkušebním ročníku se letos na Benátské noci opět objeví plně vybavený mobilní TOI TOI Camp, který je určený pro letní festivaly a další masové akce pod širým nebem.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Benátská noc
pátek 27. července 2012 21:00
(konec +- sobota 28. července 2012 04:00)
Areál Vesec
Liberec (CZ)
Jedná se o zcela mobilní systém s kapacitou až 10 000 osob. Kemp nabídne maximální možný komfort na úrovni klasických moderních kempů a ocení ho především ti návštěvníci, kteří za rozumný poplatek požadují nadstandardní festivalové ubytovací služby.

TOI TOI Camp je novým produktem společnosti TOI TOI, lídra v oblasti mobilních sanitárních systémů. Cílem společnosti je stanovit nejvyšší standardy pro kempy v rámci festivalů a masových akcí. Návštěvníkům nabídne dosud neznámé služby, které jsou dostupné výhradně v kamenných ubytovacích zařízeních.

„TOI TOI Camp je pro návštěvníky hromadných akcí zárukou kvality poskytovaných komplexních služeb a místem, kde se lidé nemusí strachovat o svoji bezpečnost. Pro pořadatele festivalů je pak TOI TOI Camp výhodným partnerem zvyšujícím úroveň jejich akcí,“ říká Karel Svoboda, jednatel společnosti TOI TOI.

Kemp nabízí návštěvníkům bezpečný, oplocený a osvětlený areál, čisté a plně vybavené toalety, koupelny a sprchy s teplou vodou 24 hodin denně, koordinovaná místa pro stany s navigačním systémem, bezpečnostní schránky a půjčovnu sportovního náčiní. Nedílnou součástí TOI TOI Campu je nonstop recepce a ostraha, pravidelný hygienický a úklidový servis, prodejna festivalových potřeb (opalovací krémy, kondomy, pláštěnky, náplasti apod.) a široké možnosti občerstvení a restaurace.

Rezervace a platby za ubytování jsou řešeny přes webové stránky www.toitoicamp.cz Návštěvník tak přijíždí na festival s jistotou ubytování v podobě platné vstupenky do TOI TOI Campu, kterou na recepci vymění za identifikační pásku a označení stanu. Cena ubytování v TOI TOI Campu po celou dobu konání Benátské noci přijde v předprodeji na 300 Kč za 1 osobu.

Pořadatelům poskytuje společnost TOI TOI kompletní materiální, technické a personální zajištení festivalového kempu s nulovými náklady, včetně administrativního servisu pro registrace a platby.

Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 20. 7. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Mobilní TOI TOI Camp zpříjemní návštěvníkům pobyt na Benátské noci. Vychytané.cz. [Online] 20. 7. 2012. [Citace: 9. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5801. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mobilni-TOI-TOI-Camp-zprijemni-navstevnikum-pobyt-na-Benatske-noci
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: pátek 9. června 2023 03:38