Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Lék na depku

Je krásně, všichni jsou happy, válej se po mezích, užívaj počasí, sportujou a smějou se na vás a vy? Máte depku! To na*re! A já vám poradím jak z toho ven!
Přidat na Facebook
Nikdy nikdy depku nepodporujte. Nevětší blbost, co můžete udělat je zapálit svíčky, pustit muziku, sednout si do kouta a fňukat. Nebo koukat na dojemný filmy a podobný blbosti.

Depku nemáme rádi! Nevaříme jí čajík nebo kávičku, nepouštíme jí filmy, nevítáme ji, nepodporujeme ji. Není to naše kámoška, ale mrcha, která nám znepříjemňuje život a proto s ní co? Zatočíme!

Když jste v takovýmhle stavu tak máte zákaz samoty - zavojete kamarádům, běžte někam mezi lidi, bavte se o blbostech a zakažte si věty typu: "Ježíš, já máám depkůů!" - to totiž společnost nemá ráda, lidi se chtěj bavit a ne být smutný.

Zapřemýšlejte, co vás baví! Najděte si něco (nejlépe napořád), co vás vždycky dostane do pohody, něco co je jen Vaše a nikdo Vám to nemůže vzít. Cokokoli - třeba sport, malování, super sadu dobrých filmů, oblíbenej seriál, alkohol... :) (na to bacha, nevyléčí všechno a většinou se to tím ještě víc po*re!) Zkuste třeba vyběhnout na kopec a řvát. Pomůže také práce nebo naopak spánek (90 % depresí jde zaspat, mám v tom praxi :).

Nebojte, opravdu vás to za chvíli přejde, chce to jen pár dnů. A pokud ne, tak to děláte blbě a moje rady jsou vám na houby, když tu depku mít chcete! :D

A že jsou všichni šťastný a vy ne - Se*te na to! Nic netrvá věčně! :D
Teréz
(Tereza Kabrdová)
neděle 22. 4. 2007 08:00
Kabrdová, Tereza. 2007. Lék na depku. Vychytané.cz. [Online] 22. 4. 2007. [Citace: 15. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=580. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Lek-na-depku
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.12s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.238.174.191
Serverový čas: pondělí 15. dubna 2024 21:56