Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Eva a Vašek existují!! Exkluzivní článek a fotoreportáž!!

Kdo se občas koukáte na televizi, určitě jste už zaslechli Bílou orchidej.. od světoznámé dvojice Eva a Vašek! Kdo jsou? Co hrají? Proč tu jsou? Existují vůbec? A Jan Tleskač? ANO!! Přinášíme jako první exkluzivní reportáž!
Přidat na Facebook
Dnes - tj. 17. srpna 2006 dopoledne - přesněji v 10:25 - vystoupili na zlínském náměstí Míru dvojice Eva a Vašek, které tak důverně znáte z nudných teleshoppingů, které vám umožňují tak qualitně vykonat vaše potřeby mezi filmy.

Spoustě z vás určitě už vyvstala namysl otázka - existují vůbec? Kdo jsou? Odkud přišli?

Na náměstí Míru pořádal Moravský peněžní ústav svoji show, které se mimochodem účastní i Těžkej pokondr. Nicméně zpátky k Evě a Vaškovi.. Jak jsme se podle slov moderátora dozvěděli, Eva a Vašek projezdili celý svět.. Amerikou počínaje, Dánsko.. a nyní vystupují nejčastěji v Itálii a v Chorvatsku. Zpívají spolu už 17 let, projezdili celé Česko.. ale v tu chvíli, kdy sami řekli, že jsou ve Zlíně poprvé, automaticky "věříte" všem předcházejícím větám..

Možná se vám to bude zdát podivné, jak můžou mít tito dva nějaké posluchače. Ale podle fotky sami vidíte, že zlínské náměstí Míru bylo celkem plné. Ano, sice důch.. ehh senioři (maminka mi nakázala od té doby, co je v důchodu, jí říkat pouze "seniore", nikolive důchodče - pozn. red. :) ), ale plné.

Jejich šlágrovou show zahájila z teleshoppingů všem známá Bílá orchidej, u které jsem poprvé slyšel i další sloky, než jen refrén, který se nečekaně v této písničce opakuje víc než jednou. Hned po prvních slovech Eva s Vaškem zamířili mezi seniory a všem se ztratili z očí. Nejprve jsem si myslel, že skončili u stánku s občerstvením (zdarma), a že zbytek hodinové produkce obstará playback. Nicméně po skončení přednesu jsem byl vyveden z omylu, když se z davu ozvalo "běžte zpátky na pódium, není vás vidět!!", že se "světoznámá" dvojice opravdu neobčerstvuje. I když popravdě řečeno, Vašek cvalík je, co si budeme povídat.

Některé z nás napadne, jak to proboha můžou poslouchat.. ale ruku na srdce.. docela živě si dovedu představit, že stejně tak, jako dneska posloucháme Elvise, BeachBoys, Beatles a podobně, stejně tak za 40 let, až z nás budou zapšklí senilní důch.. ehh senioři, tak budeme se stejnou vervou poslouchat ne Eva a Vaška (i když ti přežijí všechno), ale budeme poslouchat Paul Van Dyka, který nebude mít švihácký účes nakrátko (protože už nebude mít z čeho), Tiesto bude ještě vysmaženější gesicht než je teď.. a to nemluvím o SpiceGirls.. ti budou vypadat hůř než Cher - takže jedna velká chodící plastická operace, Madonna už bude dávno pod drnem nebo o berli v domově důchodců pro přebohatlé, její dcera Lourdes bude zrovna na špici v pornoprůmyslu..

No nic, máme se na co těšit ;)

..a zde přinášíme bonus!! kliknětě zde pro video ;)
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 17. 8. 2006 12:17
Prachař, Štěpán. 2006. Eva a Vašek existují!! Exkluzivní článek a fotoreportáž!!. Vychytané.cz. [Online] 17. 8. 2006. [Citace: 12. 8. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=58. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Eva-a-Vasek-existuji!! Exkluzivni-clanek-a-fotoreportaz!!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 3.228.10.34
Serverový čas: středa 12. srpna 2020 20:52