Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Spánek na zemi vyměnili za VIP nocleh

Hned dvakrát během včerejšího dne navštívili strážníci Městské policie Zlín PAZS Kroměříž, společně i s klienty pro toto specializované lékařské zařízení. Krátce po 13té hodině přijalo SOC MP Zlín oznámení, že si na autobusovém nádraží, přímo u hlavní budovy ustlal na zemi podnapilý muž.
Přidat na Facebook
Na místo byla vyslána nejbližší hlídka, která zjistila, že se jedná o 56letého muže z Veselé. Ten, zřejmě v rámci dodržování pitného režimu, vypil víc než bylo jeho organizmu zdrávo a nebyl schopen samostatného pohybu. Provedená dechová zkouška prokázala 3,5 promile alkoholu v organizmu a jelikož přivolaný lékař zkonstatoval, že je krom prosté opilosti bez jiných zdravotních potíží, byl převezen k vystřízlivění do PAZS Kroměříž.

A o necelých šest hodin později jej následovala podnapilá žena z Komárova. Ta si pro změnu ustlala u Věžových domů, navíc v polosvlečeném stavu. Přivolaná hlídka MP Zlín u 44leté ženy provedla orientační dechovou zkoušku s výsledkem pozitivním, 2,4 promile alkoholu v organizmu. I k této byla přivolána ZZS ZK, jejíž lékařka opět zkonstatovala, že dotyčná je bez zdravotních komplikací a tudíž schopna umístění do PAZS Kroměříž.

Oba výtečníci si budou muset sáhnout poměrně hluboko do kapsy, aby uhradili jak VIP nocleh v Kroměříži, tak převoz a pokutu za buzení veřejného pohoršení.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 29. 6. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Spánek na zemi vyměnili za VIP nocleh. Vychytané.cz. [Online] 29. 6. 2012. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5785. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Spanek-na-zemi-vymenili-za-VIP-nocleh
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.068s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: pátek 2. června 2023 17:58