Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ticketportal zveřejnil výši částky za vstupné na Prague City Festival

Za prodej vstupenek na Prague City Festival 2012 společnost Ticketportal inkasovala od konečných zákazníků částku v celkové výši 6 621 484,- Kč - Kč. Tuto částku v celé své výši převedla na účet společnosti PUNX NOT DEAD s.r.o. Vedle této částky společnost Ticketportal poskytla společnosti PUNX NOT DEAD s.r.o. ze svých vlastních prostředků částku ve výši 1.027 843,- Kč, a to ve víře, že tyto dodatečné prostředky umožní společnosti PUNX NOT DEAD s.r.o. akci Prague City Festival 2012 uskutečnit.
Přidat na Facebook
Společnost Ticketportal byla společností PUNX NOT DEAD s.r.o. prostřednictvím jejího tiskového prohlášení ze dne 26. 6. 2012 vyzvána, aby o celé kauze informovala „věcně, komplexně a bez předsudků“. Vzhledem k tomu, že takto formulovaná výzva vyznívá jako obvinění společnosti Ticketportal z toho, že informace, které doposud veřejně prezentovala, nebyly věcné, komplexní a bez předsudků“, považujeme za nutné se k celé věci znovu souhrnně vyjádřit. Společnost Ticketportal setrvává na svém předchozím prohlášení, dle kterého prodej vstupenek pouze zprostředkovává a jedná při prodeji vstupenek jménem na účet pořadatele akce. Toto tvrzení je z věcného i právního pohledu zcela správné a přesně popisuje skutečné postavení společnosti Ticketportal jak ve vztahu ke společnosti PUNX NOT DEAD s.r.o., tak ve vztahu k zákazníkům. Společnost Ticketportal převzala ve vztahu ke společnosti PUNX NOT DEAD s.r.o. pouze závazek vyvíjet činnost směřující ke zprostředkování distribuce, rezervací a prodeje vstupenek, mimo jiné na akci Prague City Festival 2012. Společnost Ticketportal tak není a nikdy nebyla odpovědná za zajištění konání akce Prague City Festival 2012 jako takové. Pořadatelem akce Prague City Festival 2012 byla výhradně společnost PUNX NOT DEAD s.r.o., která sama a v plném rozsahu odpovídala za její organizační i finanční zabezpečení a je bohužel nucena nést sama a v plném rozsahu též odpovědnost za nezdar této akce.

Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem společnost Ticketportal konstatuje, že odpovědnost za vracení vstupného zákazníkům leží na společnosti PUNX NOT DEAD s.r.o. Ohrazujeme se též proti tomu, aby vracení vstupného přímo společností PUNX NOT DEAD s.r.o. bylo z její strany prezentováno jako vstřícný krok učiněný ve vztahu k zákazníkům až poté, kdy společnost Ticketportal oznámila, že sama vstupné vracet nebude. Odpovědnost za vracení vstupného zákazníkům leží na společnosti PUNX NOT DEAD s.r.o. jak z pohledu právního (což sama společnost PUNX NOT DEAD s.r.o. ve svém prohlášení uznává), tak bezpochyby i z pohledu morálního.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 28. 6. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Ticketportal zveřejnil výši částky za vstupné na Prague City Festival. Vychytané.cz. [Online] 28. 6. 2012. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5783. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ticketportal-zverejnil-vysi-castky-za-vstupne-na-Prague-City-Festival
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.146s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.16.173
Serverový čas: pátek 2. června 2023 23:32