Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Někdo na Havanu? Tak na festivaly!

Kde jsou lidé, tam bude toto léto i Havana Club se svým akčním promotýmem a tím nejlepším letním pitím - Havana Mojitem!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Let It Roll Open Air
pátek 20. července 2012 21:00
(konec +- sobota 21. července 2012 04:00)
Místo konání bude upřesněno
(CZ)
Soutěžilo se o 3x Havana pack (Havana Club 0.7, 2 klobouky + masky). Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Havana Club, autentický kubánský rum, který se vyrábí ve městě Santa Cruz del Norte již od roku 1878, se letos vydává na turné po hudebních festivalech a akcích, které byste neměli minout. Nejen kvůli nabitému programu, ale i proto, že má pro vás tým Havana Club připraveny skvělé dárky a na barech na vás čeká nepřekonatelný mix kubánského rumu, limety a máty ve skvělém letním drinku Havana Mojito.A kde všude můžete Havana Club letos v létě potkat? Budeme na drum’n’bassovém Let it rollu, multikulturním Sázavafestu, housovém, pohodovém Mácháči i na tranceové události brzkého podzimu - Trancefusion v Průmyslovém paláci v Praze. Léto je tady, užijte si ho s Havanou!

LET IT ROLL / 20. - 21. 7.
5. ročník tanečního festivalu proběhne ve vísce Staré Žďánice u Pardubic. Asi platí, že čím menší vesnice je, tím větší party tam můžete uspořádat - a Let It Roll opravdu nebude čaj o páté! Festival, který se věnuje hlavně drum’n’bassu a jeho odnožím přivítá např. Camo and Krooked, Dirty Phonics, Ms. Dynamite nebo Dje Freshe. A chybět nebude ani Havana Club!
www.letitroll.czSÁZAVAFEST / 2. - 4. 8.
Po dvanácté se začátkem srpna sjedou do Sázavy milovníci multikulturního mixu.
Třídenní festival startuje ve čtvrtek, pokračuje přes pátek s Nightwork nebo Fun Lovin Criminals a končí v sobotu, kdy se večer na pódiu vystřídají britští Kaiserchiefs a Paulem Oukenfoldem. Kdo by kdy hádal, že se tak rozdílná sestava vystřídá na jednom pódiu? Ale kdysi dávno si možná taky nikdo nemyslel, že máta, limety a rum budou dohromady fungovat, a jak jim to teď sluší! Dejte si s přáteli Havana Mojito a přesvědčte se sami!
www.sazavafest.czMÁCHÁČ / 24. - 25. 8.
Tento festival je mecca všech milovníků rovných beatů a těch u nás není málo. Dvanáctý ročník jednoho z mála skutečných plážových party v Čechách proběhne na pláži Klůček v Doksech. Pokud chcete zažít festivalovou pohodu na pláži u vody, máte jedinečnou příležitost. Navíc, když k tomu budou hrát švédští Dada Life nebo Felix Da Housecat, tak byste to neměli minout! A k poslechu si dejte Havana Mojito.
www.festival-machac.czTRANCEFUSION / 29. 9.
Z pláže se přesuneme začátkem podzimu na první českou velkou “halovku”. A rovnou do Průmyslového paláce na pražské Výstaviště. Trancefusion není třeba milovníkům trance představovat, zasvěcení ví, že je to kultovní záležitost! Koncem září se tu představí například top britský dj Lange nebo trance-hvězdy z Německa Cosmic Gate. Jedinečná párty si zasluhuje jedinečný drink. Takže opět čekejte příval Cuba Libre a vychlazeného Mojita namíchané z pravého kubánského rumu Havana Club!.
www.trancefusion.czVíce informací na http://havanaclub.cz/
Havana bloguje z festivalů na http://nahavanu.tumblr.com/

Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 13. 7. 2012 11:00
Chovancová, Michaela. 2012. Někdo na Havanu? Tak na festivaly!. Vychytané.cz. [Online] 13. 7. 2012. [Citace: 29. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5777. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nekdo-na-Havanu?-Tak-na-festivaly!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.136s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: pondělí 29. května 2023 08:36