Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Polský OFF festival přidává další zajímavá jména!

Pissed Jeans, Doom, The Wedding Present, Kuedo a další..
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
OFF Festival
pátek 3. srpna 2012 18:00
(konec +- pondělí 6. srpna 2012 18:00)
Katowice
(PL)
Spousta zajímavých a eklektický dodatky k letošním festivalu OFF včetně 
 Pissed Jeans, čistota kruhem a Kuedo, kteří budou provádět v experimentálním stádiu, sestavená na jeden den Jonathan Poneman, vedoucí legendárního Sub Pop štítku rekord. K dalším doplňkům patří Doom, Chrome kopyta, The svatební dar a Fanfarlo s Radio 3 Stage přidání nejlépe působí polská scéna nabídnout: na neuctivých chladná Kids smrti, okouzlující duo Paula a Karol a slibnou skupinou známou jako minerálů . Dokonce můžete ochutnat nějakou klasickou polskou kinematografii!

Jonathan Poneman je starý přítel z OFF festivalu, ale je to jeho znalosti, které z něj dělá dobrou volbou pro kurátor: kdo ví více o hudební scéně než ten kdo podepsal Nirvana a loďstva lišky? Jeho výběr hudby bude perfektní zápas pro intenzivní atmosféru v experimentálním stádiu.

Naštvaný Jeans
Americká kapela, která ztělesňuje klasické Sub Pop hodnoty: jsou hluční, vztek, a autentické. Tento hluk-rocková čtveřice z Pensylvánie skvělý zvuk ve studiu - nenechte si ujít jejich 2009 vydání krále džíny - ale fáze je místo, kde skutečně zářit. Jděte blíže - pokud jste se nebojí trochu šílenství a chaosu, že je. Jsme také hrdostí oznamujeme, že Pissed Jeans píseň "False Jesii část 2" bude oficiálním hudebním tématem letošního ročníku festivalu, a bude uveden v OFF festivalu reklamy a jiných médií.

Čistota kroužek
Corin Roddick a James Megan sloužit až futuristický pop, která spojuje klubové hudby, r'n'b, a indie experimentování. Vydáno ve světě na začátku roku 2011, jejich první singl "Ungirthed" vyhrál chválu od recenzentů na vidle a The Guardian. Kanadské duo je nadcházející album je jeden z nejvíce dychtivě očekávaných nezávislých záznamů roku.

Kuedo
Jsme na OFF Festival nejsou cizí inteligentní, perspektivní elektronické hudby. Jamie Teasdale udělal jméno pro sebe jako polovina dua dubstepové Vex'd, ale opravdu roztáhne křídla jako sólový umělec, nahrávka pod názvem Kuedo. Jeho debutové album, Severant (Planet Mu), a zejména jeho živé výkony potvrzují názor, že Jamie respektuje bez hranic v elektronické hudbě, mixování dubstepu basslines s takovými retro synth vlivům jako pop a dokonce i diskotéka.

Fanfarlo
Společnost byla založena v Londýně založené Švéd Simon Balthazar, Fanfarlo obratně dostane prostor mezi lidových mawkishness a rokenrol literalism. I když jsem byl ve srovnání s oběma Bejrútu a Radiohead, Fanfarlo se podařilo prokázat, že umí mluvit - nebo zpívat, ale - s jejich vlastní hlas na jejich druhé album, pokoje naplněn světlem, produkoval Ben H. Allen (Deerhunter, Animal Collective).

DOOM
Možná jste slyšeli Daniela Dumile prostřednictvím takových projektů, jako je Doom Danger Danger Mouse (s) a Madvillain (s Madlib), ale jeho hlavní inkarnace je neskutečná Doom, známý po mnoho let jako MF Doom, kde MF byla zkratka pro Metal Face: rapper skrývá svou tvář za maskou oceli. Umělec získal respekt a pokračování v podzemním světě hip-hopové a rapové mimo scénu s jeho 1999 debutovat Operace: Doomsday, který kreslil chválu za jeho původní byť hermetické stylu. V dnešní době, DOOM záznamy s největšími jmény v oboru, ale už ne jako smolař: je ​​nyní jedním z největších a nejvíce charismatických postav v avant-garde hip-hop, a dokonce si všiml Portishead, kdo pozval jej, aby vydržel Letošní ATP, kterou kurátorka.

Chrome Hoof provádí Hydrozagadka

 Kdo je doktor Spot? Pokud to není pseudonym, zazvonit na zvonek, pak si raději oprášit klasické kino polské! Doporučujeme vám začít s Hydrozagadka Andrzeje Kondratiuk, protože se v letošní OFF Festival představí britský avantgardní skupiny Chrome Hoof vykonávající hudbu k této kultovní komedii live! Díky eso, v Polsku první superhrdina, na stopě Doctor Spot a dalších zlých darebáci - Andrzej Kondratiuk je Hydrozagadka bude promítán s novým uspořádané soundtrack a hrál Chrome Hoof Spojeného království. Tak co byste měli očekávat? Všechno, opravdu! Založil basista katedrály, tento orchestr kombinuje funk, disco, kov a jazz do jedinečné a rozmanité futuresque hudby.

Svatební dar provádí Seamonsters
Společnost byla založena v Leedsu v roce 1985, byla tato skupina oslavován jako hodných dědici Smiths od nadšené britské hudební tisku. A zatímco Svatební dar utrpěla trvalé změny lineup od všech, ale jejich nejčasnější roky, ale podařilo vydat několik alb, které šly se stát nepostradatelnými prvky rockové kytarové britské scény pozdních 80. a raných 90. letech. Vezměte si například, jejich třetí album, Seamonsters, produkoval Steve Albini. A zatímco Svatební dar nedávno zabrousil s úspěšným devátého studiového vydání (Valentina), jejich show v OFF festivalu bude duch nás pryč do roku 1991 s výkonem Seamonsters v celém rozsahu.

Line up zatím
Afrika HiTech, AfroKolektyw, Akron / Family, Alva Noto, annb: Alva Noto a blixa Bargeld, Andy Scott, Apteka, Atari Teenage Riot, Bardo Pond, baronka, bitvy, Baxter Dury, Beneficjenci Splendoru, Blindead, Charles Bradley a jeho extraordinaires, Chrome Hoof - "Hydrozagadka", Colin Stetson, Connan Mockasin, Kontejner, Converge, chladit Kids of Death, Das rasistické, Smrt v Las Vegas, Dominique Young Unique, DOOM, Fanfarlo, Fennesz a Lillevan, Les meče, Henry Rollins, High Places, Iceage, Iggy & The Stooges, Jacaszek, Josh T. Pearson, Kanal Audytywny, Kim Gordon a Ikue Mori, král Kreozotový & Jon Hopkins, Kirk, Kobiety, Kuedo, Kurt Vile a poruší, Lona & Webber, Matthew Herbert, Megafaun, Metronomy, Mikolaj Trzaska Gra To Roze "Minerály, Mordy a Nerwowe Wakacje, Nils Frahm, Nosowska, jiné životy, Papa M, Paula a Karol, Pietnastka, Pissed džíny, Profesjonalizm, čistotu prsten, Retro Stefson, Shabazz Paláce, Shangaan Electro, Spánek Party People, sněhulák, Spectrum, sebevražda, Swans, The Antlers, Dům lásky, Svatební dar - "Seamonsters", Thurston Moore, Tides z mlhoviny, Ty Segall.
fdsafd
Vstupenky
Jízdenky a kupony jsou nyní v prodeji v OFF Festival webových stránkách a prostřednictvím Viz vstupenky (Velká Británie). http://www.seetickets.com/Event/OFF-FESTIVAL/Dolina-Trzech-Stawow/616154

OFF Před Party letence: VYPRODÁNO!

OFF 3-denní festival pass nebo bez kempu Access: 50/60 EUR - poskytuje přístup ke všem tři dny festivalu v Dolina Trzech Stawów, 3. až 5. srpna.

Výše uvedené ceny jsou platné do 11. června.
winslayer
(Lukáš Plaček)
úterý 22. 5. 2012 08:00
Plaček, Lukáš. 2012. Polský OFF festival přidává další zajímavá jména!. Vychytané.cz. [Online] 22. 5. 2012. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5767. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Polsky-OFF-festival-pridava-dalsi-zajimava-jmena!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.111s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 16:39