Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

OFF Festival Katowice 2012 přidává Metronomy a The Antlers

Připravte se na tanec v rytmu Metronomy a Shangaan elektro, sdílení zamyšlení s The Antlers a Bardo Pond a Mikołaj Trzaska.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
OFF Festival
pátek 3. srpna 2012 18:00
(konec +- pondělí 6. srpna 2012 18:00)
Katowice
(PL)
A pokud to stále není dost, americké duo electropop vysokých místech, britský producent / vizionář Andy Stott a Beneficjenci Splendoru (kteří nejsou roboti, a to navzdory pověsti) Vás zvou na Radio 3 plochy.

Metronomy
Electropop stroj navržen tak, aby vám na nohy. Patentován v anglickém městečku Devonu v roce 1999 a vedl o mulitinstrumentalist a herec Joseph horu. Jejich třetí a zatím poslední album, anglický Riviera, slouží hrst klubových hitů, žádný pořádný strana může dělat bez, a také sbíralo kritickou oslavu, která vyvrcholila v nominaci na prestižní Mercury Prize. Ale jejich živá vystoupení jsou místa, kde Metronomy skutečně zářit. Skupina se stala horkou položka pro remixů také, spolupracuje s takovými umělci jako Gorillaz, Franz Ferdinand, Goldfrapp a Lady Gaga.

Parohy
"Naším cílem bylo přivést lidi s námi, jak jsme procházení různých vody zvuku. Chcete-li pozvat lidi do tohoto světa, že jsme pracovali na jako skupina tří lidí se těší, co jsme objevovali o hudbě ao songwriting a o tom záznam, "řekl Antlers vůdce Peter Silberman o premiéru loňské album ráz Apart. To Brooklyn bázi indie rock oblečení se podařilo zvítězit nad festivalové publikum na Primavera a Lollapalooza, stejně jako kritiků na vidle, který udělovanou praskla Kromě "Best New Music Label" a utopil ve zvuku, který jej prohlásil za rok 2011 nejlepší rekord ("alba jsou zřídka jak nestydatě, gut-wrenchingly, skutečně emocionální, protože to".)

Bardo Pond
Společnost byla založena v roce 1989 kytarista ovládat Gibbons bratrů, americká skupina Bardo Pond je jedna z těch kapel, které se pěstují, a vyvinul vlastní formu psychedelického rocku a průzkumné. Právem považován za největšího představitele hnutí vesmírné skály známé jako Psychedelphia, Bardo Pond vydali osm oficiálních alba spolu s nesčetnými EPS a limitovanou edici nahrávky jam session. Recenzenti poukázal ozvěny brzy Pinky Floyd v jejich hudbě, stejně jako na vliv studené krautrock a hluku rocku. Je těžké nedat do hypnotického kvality této hudby na živá vystoupení.

Shangaan Electro
Pes, jehož skutečné jméno je Richard "Nozinja" Mthethwa, byl mobilní telefon opravář až do nedávné doby. Teď je vydavatel, producent a zářící hvězda za nový styl hudby, jehož popularita se rozšířila po celé Africe a na celém světě. Co zahájila Shangaan Electro od Limpopo v Jižní Africe až po trendové západních klubů byla jeho výbušná kombinace etnických prvků a taneční hudby, kterou hraje v tempech závratné. Pokud vyhlídky tančí na marimbu na 180 tepů za minutu zní lákavě, pak tento koncert to může být vrcholem vaší OFF Festival zážitek!

Mikolaj Trzaska hraje Rose
Mikołaj Trzaska, spoluzakladatel a saxofonista pro skupinu Miłosc a později vůdce Loskot, je jednou z nejvýraznějších postav na scéně Yass odpovědných za poslední důležitou revoluci v polské nezávislé hudby. Spolupracoval s takovými umělci jako Tymon Tymański, Marcin Swietlicki a Andrzeje Stasiuka, Yuri Andrukhovych a Ken Vandermark, a odvážně překročila hranice v žánru a kultuře. Jeho vystoupení na festivalu OFF představí krásnou hudbu k filmu vzrušující Wojciecha Smarzowski růže, žít vůbec poprvé. Koncert bude pokračování a rozvoj projektu, který začíná s OFF Club (Katovice, květen 11 - 13), kde sova pálená, Hawk And A Hacksaw, a Tim Hecker vystoupí hudbu k filmům od Anka a Wilhelm Sasnal, Sergej Parajanov, a Werner Herzog.

Apteka
Apteka může být Polská pro "lékárny", ale toto je jedna lékárna, která se nebude budete cítit lépe. Přes jeho 30 let na rockové scéně, Jedrzej "Kodym" Kodymowski - frontman této kapely Tri-City - neztratily nic na své bývalé radikalismu. Skupina je vynikající nové album, Od pacyfizmu to ludobójstwa, není jen Apteka nejvíce zuří od jejich vydání kultovního alba Menda, ale i jejich umělecky proveden záznam od roku. Podpora Kodym se ve studiu Agim Dzeljilji z Oszibarack (výroba) a James Morton, který vystupuje s Portishead. Ale to nebude mít žádný prostor pro nuance na jevišti: Apteka život je důsledně psychedelická a punk rock úder do čelisti.

High Places
Smíchejte hrst inteligentní elektronické hudby 80. let s trochou současného indie-psychedelica: to je recept na úspěch umělecké používané NYC-založené, ale se sídlem v Kalifornii duo High Places. Dráhy sloužily až Mary Pearson a Rob Barber může být slabé ozvěny The Knife a Xiu Xiu (s nimiž sdílí i rozdělenou rekord), ale tyto původní zvuky jsou mnohem jasnější, otevřenější, ale i zábavné. Jen podívejte se na jejich nejnovější album, původní barvy, vydala loni na podzim na legendární značky Thrill Jockey, a přesvědčte se sami.

Andy Stott
Ačkoli malý, štítek Manchester Moderní Láska již získal pokračování mezi fanoušky nové elektronické hudby. Není divu, že se rozhodla otevřít své dveře Andy Stott - výrobce s docela dobrým jménem už - kdo vdechl nový život do dubových techno s jeho 2011 vydání Podle kolem mě. Už jsme představoval ženský herecký výkon na festivalu OFF, a nyní je čas potkat člověka, který hodil rukavici dolů před ním.

Beneficjenci Splendoru
Až donedávna se zdálo, že Beneficjenci Splendoru nikdy krok mimo domácí pevnosti hudebník a novinář Marcin Staniszewski, zbývající výlučně studio založené na projekt, byť chválil univerzálně pro jejich debutové Trendywaty chłopiec a jejich sophomore vydání Tęczy wybielacz, oba který sbíral nadšené recenze. Naštěstí se ukazuje, že Beneficjenci Splendoru je hermeticky avant-pop bude mít živou inkarnaci, posílený zpěvák a multiinstrumentalista Iza Lamik a bubeník Robert Alabrudziński (Daktari, Strange Brew) a kytarista Wojtek Bubák odst. Lachowicz, Sensorry). To je jeden koncert si prostě nemůžete nechat ujít.

Vzhledem k okolnostem, které jsou mimo kontrolu událostí, bude kapela Swietliki nebude vystupovat na festivalu OFF.

Line up zatím
Afrika HiTech, AfroKolektyw, Akron / Family, Alva Noto, annb: Alva Noto a blixa Bargeld, Andy Scott, Apteka, Atari Teenage Riot, Bardo Pond, baronka, bitvy, Baxter Dury, Beneficjenci Splendoru, Charles Bradley a jeho extraordinaires, Colin Stetson , Connan Mockasin, Kontejner, Converge, Das rasistické, Death in Vegas, Dominique Young Unique, Fennesz a Lillevan, Les meče, Henry Rollins, Iceage, Iggy & The Stooges, Jacaszek, Josh T. Pearson, Kanal Audytywny, Kim Gordon & Ikue Mori, král Kreozotový & Jon Hopkins, Kirk, Kurt Vile a poruší, Matthew Herbert, Megafaun, Metronomy, Mikolaj Trzaska Gra To Roze ", Mordy, Nerwowe Wakacje, Nils Frahm, Nosowska, jiné životy, Papa M, Pietnastka, Retro Stefson , Shabazz paláce, Shangaan elektro, lidé spí strana, Spektrum, sebevražda, Swans, The Antlers, Dům lásky, Thurston Moore, Ty Segall týden
fdsafd
Vstupenky
Jízdenky a kupony jsou nyní v prodeji v OFF Festival webových stránkách a prostřednictvím Viz vstupenky (Velká Británie). http://www.seetickets.com/Event/OFF-FESTIVAL/Dolina-Trzech-Stawow/616154

OFF Před Party letence: VYPRODÁNO!

OFF 3-denní festival pass nebo bez kempu Access: 50/60 EUR - poskytuje přístup ke všem tři dny festivalu v Dolina Trzech Stawów, 3. až 5. srpna.

Výše uvedené ceny jsou platné do 11. června.
winslayer
(Lukáš Plaček)
sobota 28. 4. 2012 08:00
Plaček, Lukáš. 2012. OFF Festival Katowice 2012 přidává Metronomy a The Antlers. Vychytané.cz. [Online] 28. 4. 2012. [Citace: 22. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5766. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/OFF-Festival-Katowice-2012-pridava-Metronomy-a-The-Antlers
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.254.173
Serverový čas: pátek 22. září 2023 07:43