Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Imagination Festival udeří na Českou Republiku s nevídanou silou

Již v říjnu!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Imagination Festival
pátek 19. října 2012 21:00
(konec +- sobota 20. října 2012 04:00)
Výstaviště Holešovice
Praha (CZ)
Pokračování velmi úspěšného jarního Imagination Festivalu na sebe nenechalo dlouho čekat. Na oficiálních stránkách bylo oznámeno velkolepé pokračování, které se uskuteční 19. října na pražském Výstavišti v Holešovicích, a to hned ve dvou velkých halách! Imagination Festival se tak stává největším indoorovým drum and bass & harder styles festivalem druhé poloviny roku 2012.

Křižíkovy pavilony pražského Výstaviště nabídnou dvě stage, z nichž první – Imagination Stage, se zaměří prioritně na všechny žánry drum and bassu. Hostit ji bude více jak 7 velkých zahraničních jmen a najdete ji v pavilonu B. Druhá – Devastator Stage, se stane útočištěm pro milovníky temné strany drum and bassu, vycházející z jarního konceptu Therapy Sessions a dále mainstream hardcore techna, crossbreedu a frenchcoru. V rámci Devastator Stage se poprvé v České Republice objeví celosvětově známý projekt Art Of Fighters z celku Hardcore Italia, který se proslavil například hymnou k největšímu a nejslavnějšímu hardcorovému festivalu na světě. Devastator Stage bude hostit více jak 6 zahraničních projektů a najdete ji v pavilonu C pražského Výstaviště.

Na Imagination Stagi byly prozatím představeni 2 headlineři. Jedním z nich je Technicolour, který se umístil za Camo & Krooked v anketě Czech Drum And Bass Awards a nechal tak za sebou hvězdy ala High Contrast či Netsky. Druhým je pak Novozélandské duo The Upbeats, známé především svými kolaboracemi s giganty jako Noisia nebo Phace.

http://www.youtube.com/watch?v=JnhjWUepaE8

Devastator Stage představila jeden z největších hardcorových projektů současnosti. Jsou jím Art Of Fighters, kteří hostili pódia obřích zahraničních festivalů, např. Defqon.1, Emporium, Masters Of Hardcore a mnoha dalších. Zároveň pak vytvořili v posledních dvou letech hymny legendárních akcí typu Dominator či Thunderdome. Druhým ze zveřejněných headlinerů je u nás již velmi dobře známý projekt Katharsys, známý kolaboracemi se jmény jako DJ Hidden, Donny, Counterstrike či domácím Forbidden Society.

http://www.youtube.com/watch?v=E5XexAj9gvk

Sledujte pravidelně web www.imaginationfestival.cz S pravidelnými časovými odstupy zde Imagination Festival odhalí další jméno ze svého line upu. Předprodej limitovaných edic vstupenek je spuštěn v síti Ticketportal. Jejich cena bude stoupat s vyprodáním každé edice.
Praha se na podzim otřese v základech. Buďte u toho a staňte se svědky největší podzimní události, která se v České Republice v posledních letech objevila!

Více informací najdete na www.imaginationfestival.cz
Oficiální facebook stránka: www.facebook.com/imaginationfestival


Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 9. 7. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Imagination Festival udeří na Českou Republiku s nevídanou silou. Vychytané.cz. [Online] 9. 7. 2012. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5758. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Imagination-Festival-uderi-na-Ceskou-Republiku-s-nevidanou-silou
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: úterý 30. května 2023 07:37