Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vyhraj 20x lístek na Mácháč s Coqui!

S Coqui můžete vyhrát 20 lístků a užít si Mácháč zadarmo! Soutěž proběhne na oficiálních stránkách www.coqui.cz a aktuality sledujte na jejich Facebookovém profilu.
Přidat na Facebook
Dvanáctý ročník největšího českého open air festivalu Mácháč proběhne ve dnech 24. a 25. srpna. Coqui si užil skvělou zábavu na loňském ročníku a tak ani letos nesmí chybět! Skvělá hudba, drinky a pohodoví lidé, to vše na pláži Klůček na břehu Máchova jezera. Samozřejmostí je stanové městečko pro návštěvníky, kteří určitě ocení i přírodní koupaliště a vodní atrakce.

V pátek zahrají na hlavní stage hvězdy jako DADA LIFE (SWE), DIRTHY SOUTH (AU) nebo FELIX DA HOUSECAT (USA). Sobota bude patřit předním domácím DJs jako jsou Michael Burian, Lucca, Tommy Rogers, Tráva a další.

S Coqui můžete vyhrát 20 lístků a užít si Mácháč zadarmo! Soutěž proběhne na oficiálních stránkách www.coqui.cz a aktuality sledujte na jejich Facebookovém profilu. Každý týden bude uveřejněna jedna soutěžní otázka a první losování o 3 volné vstupy proběhne už 13.7., poslední lístky Coqui rozdá 17.8.Na Mácháči bude mít samozřejmě Coqui svůj stánek s fotostěnou, kde vám udělají super fotečku s přáteli nebo s krásnými hosteskami. Těšit se můžete na ovocné osvěžení, soutěže o boty a pro fanoušky má Coqui přichystané překvapení.
Pojeďte s námi nasát jedinečnou atmosféru tohoto beach festivalu!Coqui je značka pohodlné lifestylové obuvi pro ženy, muže i děti. Vyznačuje se nízkou vahou, veselými barvami a moderním designem. Z jejich sortimentu si vybere opravdu každý, kdo má rád pohodlí za každého počasí. Své jméno boty dostaly podle malé žabičky, která žije v oblasti Karibiku, Jižní a Střední Ameriky. Coqui letos vyrazila na Mega Tour po celé české republice a rozváží zábavu v klubech, na koupalištích a v zimě se chystá i na hory. Potkat jste ji mohli na akcích jako koncert Davida Guetty nebo Paula Van Dyka.

www.coqui.cz
https://www.facebook.com/coquishoes
http://www.festival-machac.cz/
https://www.facebook.com/festival.machac
majkl
(Michal Gaja)
čtvrtek 5. 7. 2012 08:00
Gaja, Michal. 2012. Vyhraj 20x lístek na Mácháč s Coqui!. Vychytané.cz. [Online] 5. 7. 2012. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5756. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vyhraj-20x-listek-na-Machac-s-Coqui!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.124s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.16.173
Serverový čas: pátek 2. června 2023 23:56