Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pořádná party? Electronica v pátek 27. dubna na Velrybě!

A je tu další mimořádná party, kterou Zlín prostě potřeboval! 27. dubna na Velrybě! Milo Moretti, Bon Finix, Pete Walk a Rewis - to jsou jména téhle akce! Pokud tedy fandíte housíku, electru, progressivu, trancíku a něčím mezi tím, rozhodně si užijete. Víc v článku ;)
Přidat na Facebook
Také se těšíte na krásné jarní počasí a přicházející léto? No, aby ne! S blížícím se obdobím hřejivých dnů, ale indoorová párty sezóna ani zdaleka nekončí a přesvědčit se o tom budete moci již koncem dubna. Jižní Morava se už nyní může těšit na velkou porci kvalitní muziky v podání předních pražských DJs - do zlínské Velryby totiž přichází jedinečná klubová noc, která svým názvem mnohé napovídá. Electronica!

Pestrý mix několika hudebních stylů nabídne dokonalý průřez osvědčenými hity i novinkami , které jen tak neuslyšíte. House, electro, progressive i trance v podání zkušených profesionálů poskytne návštěvníkům dokonalé zázemí pro mejdanek, na který budou dozajista ještě dlouho vzpomínat A co nás tedy čeká?

V první řadě sety dobře etablovaných pražských DJs. Bon Finnix a Peta Walk. Bon Finix je napůl Kypřan a napůl Čech. Začal hrát jako rádiový DJ, když mu bylo 17 let. Po jednom a půl roce vojenské služby na Kypru se rozhodl vyhledat svoji druhou půlku, tu českou, a proto přijel studovat do Čech. Tady se setkal s taneční scénou, která ho natolik zaujala, že si pořídil gramce a začal hrát. Ze začátku hrál pouze progressive house, ale v současnosti hraje všechno co má pozitivní energii od electro house až po našlapaný progressive s trancovými prvky. Bon ve svých setech rád kombinuje různé styly tak, aby byly barvité a více zajímavé, něco co je dnes přijímáno velmi pozitivně moderním clubberem. Ti ve Zlíně jistě nebudou výjimkou.

Další info v úterý ;)

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 21. 4. 2007 08:00
Prachař, Štěpán. 2007. Pořádná party? Electronica v pátek 27. dubna na Velrybě!. Vychytané.cz. [Online] 21. 4. 2007. [Citace: 29. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=575. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Poradna-party?-Electronica-v-patek-27.-dubna-na-Velrybe!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: pondělí 29. května 2023 07:28