Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Klub MECCA se vrací

Na všechny milovníky dobré taneční hudby a příznivce moderní klubové scény čeká comeback roku!
Přidat na Facebook
Po delší odmlce a rozsáhlé několikaměsíční rekonstrukci se zpět o své slovo na evropské klubové scéně znovu přihlásí proslulý pražský klub MECCA. Bez nadsázky se dá říci, že z původního klubu kromě názvu nezbyl kámen na kameni. Klub po rekonstrukci doznal zásadních změn viditelných doslova na každém kroku. Mezi ty nejpodstatnější patří nová image klubu, stylový interiér, zajímavý a kreativní program, cenově dostupná politika, servis na špičkové úrovni, akustika celého prostoru s inovovaným zvukovým systémem Funktion One, světelný park nebo téměř dvojnásobná kapacita. A to všechno pro vytvoření světové klubové atmosféry.

O víkendu 7. a 8. září se brány nové Meccy poprvé otevřou široké veřejnosti. Návštěvníci se mohou těšit na OPENING WEEKEND ve velkém stylu za účasti dvou zvučných světových DJských jmen. Hned vzápětí je připravena řada nových pravidelných akcí. Manažer klubu, Radek Koch, dodává: „Budeme usilovat o to, aby se Mecca stala místem, kde se návštěvníci budou cítit příjemně a vítaní, kde budou zažívat tu pravou klubovou atmosféru, kde se nikdy nebudou nudit a kam se budou chtít vracet. Uděláme vše pro to, aby se v Mecce cítili jako hvězdy!“

S blížícím se datem otevření klubu se chystá prozrazení dalších detailů.

***

MECCA
www.mecca.cz | www.facebook.com/mecca.club (under construction)
Klub MECCA byl bez výrazných změn v provozu od roku 1998 do silvestrovské party 2011. Za tu dobu se stal pojmem domácí, ale i zahraniční klubové scény. Od ledna letošního roku je MECCA v rekonstrukci a kromě nového interiéru, technického vybavení a image klub mění i svoji filozofii. S důrazem na cenově dostupnou politiku, profesionální služby a nápaditý program tak bude fanouškům taneční hudby otevřena úplně nová MECCA.
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 3. 7. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Klub MECCA se vrací. Vychytané.cz. [Online] 3. 7. 2012. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5746. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Klub-MECCA-se-vraci
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: úterý 30. května 2023 05:31